Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Belgrade Banjaluka
2018
(2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia / 28 Apirila - 29 Apirila
(320.0 Km)
Winner:
KATRASNIK Gasper
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Gasper Katrasnik
SLO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KACZMAREK Jakub
2021
RÄIM Mihkel
2020
KACZMAREK Jakub
2019
FRANCZAK Pawel
2018
KATRASNIK Gasper
2017
Barnabás PEÁK
2016
FORTIN Filippo
2015
KUMP Marko
2014
OTONICAR Martin
2013
KOLAR Michal
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Belgrade
-
Bijeljina
28 Apirila
/ 130.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:34:16
KATRASNIK Gasper
Laisterketako Liderra
:
03:34:06
KATRASNIK Gasper
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KATRASNIK Gasper
ADR
03:34:16
2.
MAIKIN Roman
GAZ
03:34:16
3.
KOROSEC Rok
AMP
03:34:16
4.
CARSTENSEN Lucas
BAI
03:34:16
5.
LATON Eryk
THU
03:34:16
6.
OZGUR Batuhan
TKS
03:34:16
7.
TOTO' Paolo
SMV
03:34:16
8.
BALYKIN Ivan
TKS
03:34:16
9.
PER Gorazd
ADR
03:34:16
10.
RUMAC Josip
MKT
03:34:16
11.
RAFFAELE Angelo
AZT
03:34:16
12.
MARINOZZI Alessandro
SMV
03:34:16
13.
HRINKOW Dominik
HAC
03:34:16
14.
MARENGO Alberto
KBN
03:34:16
15.
LODERER Timon
HAC
03:34:16
16.
DRINOVEC Matej
NSLO
03:34:16
17.
DRAPERI Matteo
SMV
03:34:16
18.
BARTA Tomas
PAR
03:34:16
19.
TYBOR Patrik
DKB
03:34:16
20.
BUTS Vitaliy
THU
03:34:16
15
Erretiratzeak
22.
SCHÄFER Timo
BAI
DNF
43.
VARHANOVSKY Jakub
DKB
DNF
86.
SOTOLA Ivan
MKT
DNF
87.
JABUKA David
MKT
DNF
114.
ZATHURECZKY Mark
PNN
DNF
126.
DOLNICEK Marek
PAR
DNF
155.
LASZLO Peter
TNV
DNF
164.
NIKOLOV Konstantin
UNI
DNF
165.
BECHKOV Aleks
UNI
DNF
167.
JURADO LOPEZ Christofer Robin
UNI
DNS
212.
EICHINGER Daniel
HAC
DNF
217.
FRIEDL Nils
HAC
DNF
232.
BENCIC Mateo
NCRO
DNF
242.
FURLAN Jernej
NSLO
DNF
254.
KALABA Pavle
NSRB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika