Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP de Plouay - Lorient Agglomération
2018
(1.WWT)
(GP de Plouay)
France / 25 Abuztua
Edition: 17 (125.5 Km)
Winner:
PIETERS Amy
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Pieters Amy
NED
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GARCIA CAŃELLAS Margarita Victoria
2021
LONGO BORGHINI Elisa
2020
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2019
VAN DER BREGGEN Anna
2018
PIETERS Amy
2017
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2016
BUJAK Eugenia
2015
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2014
BRAND Lucinda
2013
VOS Marianne
Plouay
-
Plouay
25 Abuztua
/ 125.50 kilometer / Hasiera: 13:40 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
03:17:18
PIETERS Amy
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PIETERS Amy
DLT
03:17:18
2.
VOS Marianne
WAD
03:17:18
3.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
03:17:18
4.
CECCHINI Elena
CSR
03:17:18
5.
SPRATT Amanda
MTS
03:17:18
6.
JACKSON Alison
TIB
03:17:18
7.
JASINSKA Malgorzta
MOV
03:17:18
8.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
03:17:18
9.
BUJAK Eugenia
BTC
03:17:18
10.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
03:17:18
11.
GUARNIER Megan
DLT
03:17:18
12.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
03:17:18
13.
LIPPERT Liane
SUN
03:17:18
14.
BIANNIC Aude
MOV
03:17:18
15.
PALADIN Soraya
ALE
03:17:22
16.
ROWE Danielle
WAD
03:17:58
17.
KIRCHMANN Leah
SUN
03:17:58
18.
WINDER Ruth
SUN
03:17:58
19.
CHURSINA Anastasia
BTC
03:17:58
20.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
CBT
03:17:58
23
Erretiratzeak
3.
CANUEL Karol-Ann
DLT
DNF
24.
CROOKS Jenelle
MTS
DNF
32.
HAGIWARA Mayuko
ALE
DNF
44.
ROOIJAKKERS Pauliena
WAD
DNF
45.
VAN DER HEIJDEN Inge
WAD
DNF
52.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
CBT
DNF
65.
ERIC Jelena
CPC
DNF
84.
SPEROTTO Maria Vittoria
BPK
DNF
105.
FAHLIN Emilia
WHT
DNF
116.
DEFOUR Lara
HCT
DNF
122.
ELBUSTO ARTEAGA Ainara
BDM
DNF
126.
GOROSTIZA ULLOA Aroa
BDM
DNF
134.
MALSEED Shannon
TIB
DNF
145.
SOEK Julia
SUN
DNF
162.
VANDENBROUCKE Saartje
DVE
DNF
163.
DOCX Mieke
DVE
DNF
171.
BADEGRUBER Anna
WNT
DNF
175.
SOET Aafke
WNT
DNF
176.
SPOOR Winanda
WNT
DNF
192.
BALDUCCI Michela
VAI
DNF
194.
MARCHESINI Giulia
VAI
DNF
195.
MATTEOLI Emilia
VAI
DNF
196.
NESTI Nicole
VAI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika