Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China I
2018
(2.1)
China / 8 Iraila - 15 Iraila
Edition: 9 (761.8 Km)
Winner:
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Juan Sebastián Molano Benavides
COL
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Sichuan Pyeongchang
-
Sichuan Pyeongchang
9 Iraila
/ 105.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:24:57
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Laisterketako Liderra
:
05:11:35
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
03:24:57
2.
CHEN Mingrun
HEN
03:24:57
3.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
MZN
03:24:57
4.
KONONENKO Mykhailo
XDS
03:24:57
5.
MOSCA Jacopo
WIL
03:24:57
6.
EYOB Metkel
TSG
03:24:57
7.
MAZZUCCO Fabio
UNI
03:24:57
8.
QUINTERO ARTEAGA Leonel
STF
03:24:57
9.
BATMUNKH Maral-Erdene
TSG
03:24:57
10.
NIU Yikui
MBE
03:24:57
11.
CROME Sam
BSC
03:24:57
12.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
STA
03:24:57
13.
MUDGWAY Luke
HRB
03:24:57
14.
KHORSHID Khalil
YUN
03:24:57
15.
OKAMOTO Hayato
NIP
03:24:57
16.
NOCENTINI Rinaldo
STA
03:24:57
17.
ZHANG Zheng
HEN
03:24:57
18.
VORGANOV Eduard
MCC
03:24:57
19.
ZAHIRI Abderrahim
UNI
03:24:57
20.
MAZUKI Nur Amirul Fakhruddin
TSG
03:24:57
4
Erretiratzeak
151.
LAI Chun Kin
HKS
DNF
206.
LI Hu
TYD
DNF
211.
YU Benneng
YUN
DNF
214.
LI Wenjie
YUN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika