Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Iran (Azarbaijan)
2018
(2.1)
(Tour of Iran)
Iran / 30 Iraila - 5 Urria
Edition: 33 (998.6 Km)
Winner:
SOKOLOV Dmitry
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Sokolov Dmitry
RUS
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MARCHAND Gianni
2019
NOVIKOV Savva
2018
SOKOLOV Dmitry
2017
RUIJGH Rob
2016
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
MIZBANI ERANAGH Ghader
2013
MIZBANI ERANAGH Ghader
2012
RAMIREZ ABEJA Javier
2011
SOHRABI Mehdi
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Tabriz
-
Urmia
30 Iraila
/ 162.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:25:10
GANJKHANLOU Mohammad
Laisterketako Liderra
:
03:24:54
GANJKHANLOU Mohammad
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GANJKHANLOU Mohammad
PKY
03:25:10
2.
ABRAHAM BRHANE Meron
BAI
03:25:10
3.
SOKOLOV Dmitry
NRUS
03:25:10
4.
KAMYSHEV Arman
VAM
03:25:10
5.
HENDRICKS Clint
BAI
03:25:10
6.
OTTEMA Rick
ALE
03:25:10
7.
SOKOLOV Nikita
VAM
03:25:10
8.
SEFA Ylber
TIS
03:25:10
9.
STÖHR Jan
ACS
03:25:10
10.
STOCKMAN Abram
TIS
03:25:10
11.
NAJAFI Bahram
TST
03:25:10
12.
KALOJIROS Tomas
ACS
03:25:10
13.
LASINIS Venantas
STC
03:25:10
14.
OOSTRA Folkert
ALE
03:25:10
15.
BEYK KHORZIMI Hamid
PKY
03:25:10
16.
ARMOON Mehdi
NIRI
03:26:24
17.
NOVIKOV Savva
NRUS
03:29:28
18.
SMIRNOV Alexandr
NRUS
03:29:38
19.
DE ROOZE Niels
TIS
03:29:38
20.
OVERSTE Matthew
ALE
03:29:38
3
Erretiratzeak
91.
MAMMADOV Orkhan
NAZE
DNS
92.
SAFARLI Mikayil
NAZE
DNF
95.
MUSTAFAYEV Ruslan
NAZE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika