Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a San Juan Internacional
2019
(2.1)
(Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan)
Argentina / 27 Urtarrila - 3 Otsaila
Edition: 37 (981.4 Km)
Winner:
ANACONA Winner Anrew
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Winner Anrew Anacona
COL
Edizioak
2020
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
EVENEPOEL Remco
2019
ANACONA Winner Anrew
2018
NAJAR Gonzalo Joaquin
2017
MOLLEMA Bauke
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
San José de Jáchal
-
Valle Fértil / Villa San Agustín
30 Urtarrila
/ 185.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:20:26
GAVIRIA RENDON Fernando
Laisterketako Liderra
:
11:35:42
ALAPHILIPPE Julian
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVIRIA RENDON Fernando
UAD
04:20:26
2.
SAGAN Peter
BOH
04:20:26
3.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
04:20:26
4.
CONSONNI Simone
UAD
04:20:26
5.
PACIONI Luca
THR
04:20:26
6.
MALUCELLI Matteo
CJR
04:20:26
7.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CJR
04:20:26
8.
CIMA Imerio
NIP
04:20:26
9.
MAES Nikolas
LTS
04:20:26
10.
ESCUELA Daniel Ricardo
AVF
04:20:26
11.
BARBIER Rudy
ICA
04:20:26
12.
MINALI Riccardo
ICA
04:20:26
13.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
04:20:26
14.
BELLETTI Manuel
ANS
04:20:26
15.
GRIGORIEV Alexander
STA
04:20:26
16.
MÄDER Gino
TDD
04:20:26
17.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
MED
04:20:26
18.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
04:20:26
19.
FIASCHI Tommaso
BHP
04:20:26
20.
RICHEZE Maximiliano Ariel
DQT
04:20:26
3
Erretiratzeak
24.
KEISSE Iljo
DQT
DSQ
133.
FURLAN Matteo
BHP
DNF
213.
MOROSINI BASSO Luiz Guilherme
NBRA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika