Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Yorkshire
2019
(2.HC)
(ASO/WTY - Yorkshire 3 Day)
United Kingdom / 2 Maiatza - 5 Maiatza
(617.5 Km)
Winner:
LAWLESS Christopher
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christopher Lawless
GBR
Tweets by @letouryorkshire
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LAWLESS Christopher
2018
VAN AVERMAET Greg
2017
PAUWELS Serge
2016
VOECKLER Thomas
2015
NORDHAUG Lars Petter
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Bridlington
-
Scarborough
4 Maiatza
/ 132.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:23:24
KAMP EGESTED Alexander
Laisterketako Liderra
:
10:38:15
LAWLESS Christopher
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KAMP EGESTED Alexander
RIW
03:23:24
2.
LAWLESS Christopher
INS
00:00:00
3.
VAN AVERMAET Greg
CPT
00:00:00
4.
TILLER Rasmus Fossum
TDD
00:00:00
5.
THWAITES Scott
VIT
00:00:00
6.
DOULL Owain
INS
00:00:00
7.
HOLMES Matthew
MGT
00:00:00
8.
STOKBRO NIELSEN Andreas
RIW
00:00:00
9.
VAN DER LIJKE Nick
ROC
00:00:00
10.
BIERMANS Jenthe
TKA
00:00:00
11.
FROOME Christopher
INS
00:00:00
12.
CHRISTIAN Mark
WGN
00:00:00
13.
SWIFT Connor
MGT
00:00:00
14.
GOLAS Michal
INS
00:00:00
15.
SHAW James Callum
SCB
00:00:00
16.
DUNBAR Eddie
INS
00:00:00
17.
SLAGTER Tom Jelte
TDD
00:00:00
18.
HAGEN Krister
RIW
00:00:06
19.
VINJEBO Emil Nygaard
RIW
00:00:08
20.
SCHÄR Michael
CPT
00:00:16
13
Erretiratzeak
3.
DE MARCHI Alessandro
CPT
DNS
36.
VAN LERBERGHE Bert
COF
DNF
75.
MAGNER Tyler
RLY
DNF
83.
BOECKMANS Kris
VCB
DNS
86.
REZA Kévin
VCB
DNF
95.
LÓPEZ-COZAR Juan
EUS
DNF
101.
PIDCOCK Thomas
WGN
DNS
113.
GARRISON Ian
HBA
DNS
124.
PEARSON Daniel
DHB
DNF
127.
TOWNSEND Rory
DHB
DNS
134.
LEYSEN Senne
ROC
DNS
167.
SLATER Alistair
VIT
DNS
187.
TURNER Ben
NGBR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika