Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
ASDA Tour de Yorkshire Women's Race
2019
(2.1)
(The Women's Tour de Yorkshire Race)
United Kingdom / 3 Maiatza - 4 Maiatza
Edition: 4 (264.0 Km)
Winner:
VOS Marianne
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Edizioak
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
VOS Marianne
2018
GUARNIER Megan
2017
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2016
WILD Kirsten
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Bridlington
-
Scarborough
4 Maiatza
/ 132.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:59:16
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
07:34:27
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
CCC
03:59:16
2.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
MOV
00:00:00
3.
PALADIN Soraya
ALE
00:00:00
4.
MAJERUS Christine
DLT
00:01:22
5.
SPRATT Amanda
MTS
00:01:22
6.
BRENNAUER Lisa
WNT
00:01:37
7.
ARZUFFI Alice Maria
VAL
00:02:01
8.
BARNES Hannah
CSR
00:02:06
9.
BANKS Elizabeth
BIG
00:02:26
10.
LIPPERT Liane
SUN
00:02:39
11.
HEINE Vita
HPU
00:02:47
12.
PIETERS Amy
DLT
00:03:08
13.
FAHLIN Emilia
FDJ
00:03:50
14.
HOLDEN Elizabeth
DRP
00:03:50
15.
CORDON-RAGOT Audrey
TRE
00:03:50
16.
GEORGI Pfeiffer
SUN
00:03:50
17.
LABOUS Juliette
SUN
00:03:50
18.
VOLLERING Demi
PHV
00:03:50
19.
JACKSON Alison
TIB
00:03:50
20.
BUURMAN Eva
DLT
00:03:50
25
Erretiratzeak
15.
WINDER Ruth
TRE
DNF
22.
ELVIN Gracie
MTS
DNF
35.
ROOIJAKKERS Pauliena
CCC
DNF
56.
SOEK Julia
SUN
DNF
76.
RICHIOUD Gréta
FDJ
DNF
84.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
DNF
85.
CONSONNI Chiara
VAL
DNF
104.
SLIK Rozanne
TIB
DNF
111.
WIEBES Lorena
PHV
DNF
115.
VAN VEEN Esther
PHV
DNF
121.
HOSKING Chloe
ALE
DNF
122.
KASPER Romy
ALE
DNF
124.
TREVISI Anna
ALE
DNF
125.
VAN 'T GELOOF Marjolein
ALE
DNF
141.
VAN DER HAAR - GARNER Lucy
HPU
DNF
146.
STOUGJE Chanella
HPU
DNF
152.
BARKER Elinor
DRP
DNF
153.
BARKER Megan
DRP
DNF
163.
DOCHERTY Anna
NGBR
DNF
166.
RAYBOULD Rebecca
NGBR
DNF
171.
STOREY Sarah
ESTR
DNF
173.
GADD Lucy
ESTR
DNF
175.
MURPHY Kelly
ESTR
DNF
184.
FINNEY Jessica
ETOF
DNF
185.
SHAW Gabriella
ETOF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika