Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark
2019
(2.HC)
(Post Danmark Rundt (Tour of Denmark))
Denmark / 21 Abuztua - 25 Abuztua
Edition: 29 (727.0 Km)
Winner:
LARSEN Niklas
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Niklas Larsen
DEN
Tweets by @PostNordDKRundt
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1988
1987
1986
1985
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LAPORTE Christophe
2021
EVENEPOEL Remco
2019
LARSEN Niklas
2018
VAN AERT Wout
2017
PEDERSEN Mads
2016
VALGREN ANDERSEN Michael
2015
JUUL JENSEN Christopher
2014
VALGREN ANDERSEN Michael
2013
KELDERMAN Wilco
2012
WESTRA Lieuwe
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Roskilde
-
Frederiksberg
25 Abuztua
/ 165.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:37
MERLIER Tim
Laisterketako Liderra
:
16:52:33
LARSEN Niklas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MERLIER Tim
COC
03:41:37
2.
COQUARD Bryan
VCB
03:41:37
3.
DE BUYST Jasper
LTS
03:41:37
4.
CAPIOT Amaury
SVB
03:41:37
5.
JANSEN Amund Grøndahl
TJV
03:41:37
6.
BENDIXEN Louis
NDEN
03:41:37
7.
LISSON Christopher
ABB
03:41:37
8.
NIEUWENHUIS Joris
SUN
03:41:37
9.
VAN WINDEN Dennis
ICA
03:41:37
10.
DAHL Herman
JFN
03:41:37
11.
SIMION Paolo
BRD
03:41:37
12.
NIELSEN Nicolai Brøchner
RIW
03:41:37
13.
VAN GINNEKEN Sjoerd
ROC
03:41:37
14.
PERON Andrea
TNN
03:41:37
15.
LEMOS PINTO Edgar Miguel
W52
03:41:37
16.
HANSEN Lasse Norman
COC
03:41:37
17.
SVENDGAARD Michael Carbel
WAO
03:41:37
18.
BENOOT Tiesj
LTS
03:41:37
19.
GOLDSTEIN Roy
ICA
03:41:37
20.
LARSEN Niklas
TCQ
03:41:37
4
Erretiratzeak
125.
BRANDLE Matthias
ICA
DNF
131.
KUREK Adrian
THU
DNF
134.
PAWLAK Tobiasz
THU
DNF
174.
MADSEN Martin Toft
ABB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika