Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
38. SwissEver GP Cham - Hagendorn
2018
(1.2)
(SwissEver GP Cham-Hagendorn)
Switzerland / 27 Maiatza
(111.6 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LETH Julie
2018
SPRATT Amanda
2017
ROY Sarah
2016
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
2015
WILLIAMS Lizzie
Hagendorn
-
Hagendorn
27 Maiatza
/ 111.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:00:02
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPRATT Amanda
00:00:02
2.
FIDANZA Arianna
SBT
00:00:02
3.
EHRLER Desiree
EMVC
00:00:02
4.
LOOSER - ADRIAN Vera
ERCT
00:00:02
5.
ZIMMERMANN Meret
NSUI
00:00:02
6.
VIECELI Lara
ASA
00:00:02
7.
VAN NECK Melissa
TDP
00:00:02
8.
WEISS Martina
ERCT
00:00:02
9.
MARTURANO Greta
MIC
00:00:02
10.
JAMIESON Amanda
EMVC
00:00:02
11.
VERHOEVEN Suzanne
SBT
00:00:02
12.
PLOSAJ Nikola
NPOL
00:00:02
13.
FIDANZA Martina
SBT
00:00:02
14.
BAJGEROVÁ Nikola
TDP
00:00:02
15.
BALDUCCI Francesca
MIC
00:00:02
16.
PIKULIK Wiktoria
NPOL
00:00:02
17.
BERTHON Laurie
00:00:02
18.
TINGUELY Fabienne
00:00:02
19.
HAJKOVA Marketa
00:00:02
20.
PERIZZOLO POINTET Virginie
00:00:02
32
Erretiratzeak
3.
LEE Jer Ling Serene
EMVC
DNF
12.
MARCHETTO Martina Andrea
ERCT
DNF
14.
STIENEN Jutta
ERCT
DNF
16.
SCHEIDEGGER Julia
ERCT
DNS
22.
SCHNEEBERGER Elea
DNF
23.
PELLOUX Julie
DNS
24.
BOSCARDIN Celine
DNF
25.
BARBE Victoire
DNF
31.
BAUR Caroline
DNS
32.
WALTERT Yvonne
DNF
35.
EBERHARDT Verena
DNF
42.
HASLER Corina
DNF
43.
HASLER Rebecca
DNF
45.
GLAUS Flurina
DNS
52.
WÜTHRICH Svenja
NSUI
DNF
54.
ZÜGER Tina
NSUI
DNF
55.
LEUMANN Katrin
NSUI
DNS
56.
TRESCH Melanie
NSUI
DNS
65.
SONZOGNI Manuela
SBT
DNF
71.
ALZINI Martina
ASA
DNF
73.
PATERNOSTER Letizia
ASA
DNS
81.
MACHACOVA Jarmila
TDP
DNS
101.
DYROVA MACHACKOVA Sarka
DNF
102.
HERMANOVSKA Hana
DNF
104.
TRCKOVÁ Daniela
DNF
105.
CUNDERLOVA Daniela
DNF
113.
GUGLIELMI Aline
DNF
115.
UDNY Camille
DNF
116.
GAMBIER Kelly
DNF
126.
GERBER Judith
DNF
136.
BARBIERI Sara
MIC
DNF
143.
JASKULSKA Marta
NPOL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika