Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Winston Salem Cycling Classic
2018
(1.1)
United States / 28 Maiatza
(177.8 Km)
Winner:
BASSETTI Samuel
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Samuel Bassetti
USA
Tweets by @WSCycling
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
2018
BASSETTI Samuel
2017
CARPENTER Robin
2016
ROTH Ryan
2015
SKUJINS Toms
2014
MCCABE Travis
Winston-Salem
-
Winston-Salem
28 Maiatza
/ 177.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:05
BASSETTI Samuel
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASSETTI Samuel
ELV
04:01:05
2.
JOYCE Colin
RLY
04:01:06
3.
LIENHARD Fabian
HCA
04:01:07
4.
MILAN JIMENEZ Diego
DCT
04:01:07
5.
MANCEBO PEREZ Francisco
DCT
04:01:12
6.
CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever
MED
04:01:17
7.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
MED
04:01:23
8.
ZUKOWSKY Nick
SPC
04:01:23
9.
GIRKINS Kevin
ELV
04:01:30
10.
MAGNER Tyler
RLY
04:02:08
11.
COTÉ Pier-André
SPC
04:02:12
12.
EASTER Griffin
3O3
04:02:12
13.
EISENHART Taylor
HCA
04:02:12
14.
GABBURO Davide
AMO
04:02:12
15.
FRAYRE MOCTEZUMA Eder
ELV
04:02:12
16.
VANDALE Danick
SPC
04:02:12
17.
CARPENTER Robin
RLY
04:02:13
18.
MURPHY John
HCA
04:02:14
19.
YOUNG Eric
RLY
04:02:14
20.
TORRACA Nicholas
ELV
04:02:15
32
Erretiratzeak
2.
ANTHONY Jesse
RLY
DNF
14.
JAMIESON Adam
SPC
DNF
35.
DAHLHEIM Andrew
HCA
DNF
44.
SANTOYO GONZALEZ José Alfredo
CAS
OTL
47.
PALMA DAJUI Leonel
CAS
DNF
52.
EVANS Oliver
HRB
DNF
55.
O'BRIEN Conor
HRB
DNF
64.
ISLAS LOPEZ Fernando
AEV
DNF
65.
STEPHENSON Denzel
AEV
DNF
66.
HERNANDEZ Michael
AEV
DNF
67.
GERVAIS Laurent
AEV
DNF
73.
SARABIA DIAZ Ignacio
DCT
DNF
74.
AGUIRRE INFANTE Jose Alfredo
DCT
DNF
75.
CANELA CAPELLAN Wellington
DCT
DNF
76.
NUÑEZ Adrián
DCT
DNF
77.
GUZMAN ROSARIO William de Jesus
DCT
DNF
81.
GRANIGAN Noah
CCB
OTL
82.
MEAD VAN COURT Jonah
CCB
DNF
83.
SITLER Jacob
CCB
DNF
84.
SELIVERSOV Roman
CCB
DNF
85.
COLLINS Patrick
CCB
DNF
87.
GORAL Wyatt
CCB
DNF
92.
BERNARDINETTI Marco
AMO
OTL
94.
ZULLO Antonio
AMO
DNF
104.
PINEDA Hendrik
PCD
DNF
121.
GEARREN Michael
CSS
DNF
122.
DAVID Winston
CSS
DNF
124.
RENKEMA Ben
CSS
DNF
127.
GIANAT Andrew
CSS
DNF
131.
NEWKIRK Isaiah
3O3
DNF
133.
WINN Chris
3O3
DNF
134.
STEPHENS Austin
3O3
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika