Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Ciclistico d'Italia
2018
(2.2U)
(Giro Ciclistico d´Italia)
Italy / 7 Ekaina - 16 Ekaina
Edition: 42 (1206.9 Km)
Winner:
VLASOV Aleksander
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Aleksander Vlasov
RUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HAYTER Leo
2021
AYUSO PESQUERA Juan
2020
PIDCOCK Thomas
2019
ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo
2018
VLASOV Aleksander
2017
SIVAKOV Pavel
2012
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2011
CATTANEO Mattia
2010
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2009
SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9a
|
9b
Hurrengoa
Etapa 8 >
Levico Terme
-
Asiago
15 Ekaina
/ 152.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:16:08
MUNOZ LANCEROS Christian Camilo
Laisterketako Liderra
:
27:46:04
OSORIO CARVAJAL Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MUNOZ LANCEROS Christian Camilo
UCOL
04:16:08
2.
RUBIO REYES Einer Augusto
UCOL
04:16:08
3.
VLASOV Aleksander
URUS
04:16:08
4.
ALMEIDA João
HBA
04:16:39
5.
STANNARD Robert
MBE
04:17:28
6.
BENNETT Sean
HBA
04:17:28
7.
COVILI Luca
04:17:29
8.
CAIATI Aldo
04:17:32
9.
OSORIO CARVAJAL Alejandro
UCOL
04:17:32
10.
SÁENZ Nicolás
04:17:32
11.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
UCOL
04:18:09
12.
ADRIÁ OLIVERAS Roger
04:18:09
13.
BARTA William
HBA
04:18:09
14.
CHERKASOV Nikolay
URUS
04:18:09
15.
WILLIAMS Stephen
SEG
04:18:09
16.
RIES Michel
PLK
04:18:09
17.
DONOVAN Mark
WGN
04:18:09
18.
PARRA CUERDA José Félix
04:18:09
19.
ZIMMERMANN Georg
TIR
04:19:13
20.
VAN MOER Brent
LTU
04:19:13
7
Erretiratzeak
26.
ROMANO Francesco
DNF
54.
KULIKOVSKIY Alexandr
URUS
DNF
105.
ZANDOMENEGHI Simone
DNS
125.
MORO Stefano
BIC
DNF
171.
BAIS Davide
DNF
231.
BAYEMBAYEV Olzhas
TSE
DNF
265.
KARL Adam
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika