Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
SPAR Flanders Diamond Tour
2019
(1.1)
(Diamond Tour)
Belgium / 16 Ekaina
Edition: 6 (116.6 Km)
Winner:
WIEBES Lorena
2018
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lorena Wiebes
NED
Tweets by @LottoCyclingCup
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CONSONNI Chiara
2021
WIEBES Lorena
2019
WIEBES Lorena
2018
VAN DER MEER Janine
2017
KESSLER Nina
2016
D'HOORE Jolien
2015
D'HOORE Jolien
2014
D'HOORE Jolien
Nijlen
-
Nijlen
16 Ekaina
/ 116.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:50:02
WIEBES Lorena
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WIEBES Lorena
PHV
02:50:02
2.
BALSAMO Elisa
VAL
00:00:00
3.
KOPECKY Lotte
LSL
00:00:00
4.
DRUYTS Kelly
DVE
00:00:00
5.
SCHWEINBERGER Kathrin
HMT
00:00:00
6.
VAN DE REE Monique
BTC
00:00:00
7.
GASS Daniela
EEQU
00:00:00
8.
VAN DER MEER Janine
PHV
00:00:00
9.
HANNES Kaat
EFLF
00:00:00
10.
HECHLER Katharina
ESTU
00:00:00
11.
RADOTIC Mia
BTC
00:00:00
12.
BAKER Georgia
NAUS
00:00:00
13.
SUESSEMILCH Laura
HMT
00:00:04
14.
BUJAK Eugenia
BTC
00:00:05
15.
EHRLER Desiree
EMVC
00:00:05
16.
ROBB Lisa
ESTU
00:00:05
17.
BRAAM Danique
LSL
00:00:05
18.
VANDENBULCKE Jesse
DVE
00:00:05
19.
DURRELL Rebecca
ETOF
00:00:05
20.
VAN HOUTUM Celine
EFLF
00:00:05
21
Erretiratzeak
43.
ELLIS Isabel
DNF
45.
BERKANE Sarah
DNF
47.
HARSCH Anne-Sophie
DNS
53.
PAVESI Anna
VAL
DNF
67.
BAELE Eveline
EEQU
DNF
72.
CANT Sanne
NBEL
DNS
104.
VAN GOGH Natalie
BPC
DNF
107.
KLEMENT Melanie
BPC
DNF
124.
JUNIPER Nicola
EICT
DNS
132.
POLEGATCH Ana Paula
DNF
133.
CRUZ CORSI Giovana
DNF
136.
COELHO FERREIRA Camila
DNF
153.
PETIT Lana
EKRC
DNF
155.
VAN LAETHEM Ayse
EKRC
DNF
161.
HENDERSON Anna
ETOF
DNF
174.
VANDERJEUGT Leonie
EFLF
DNF
185.
VAN VELZEN Bryony
DVE
DNF
192.
EVANS Alicia
DNF
206.
HOOLWERF Cathelijne
DNF
233.
VANHOOF Lynn
ESPM
DNF
243.
DE PAEPE Fien
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika