Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
BeNe Ladies Tour
2019
(2.1)
Netherlands / 18 Uztaila - 21 Uztaila
(341.7 Km)
Winner:
KLEIN Lisa
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lisa Klein
GER
Tweets by @belgium_tour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN DIJK Ellen
2021
KLEIN Lisa
2019
KLEIN Lisa
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
D'HOORE Jolien
2015
D'HOORE Jolien
2014
JOHANSSON Emma
Lehenagokoa
0
|
1
|
2A
|
2B
|
3
Etapa 3 >
Zelzate
-
Zelzate
21 Uztaila
/ 112.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:46:15
WIEBES Lorena
Laisterketako Liderra
:
08:20:09
KLEIN Lisa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WIEBES Lorena
PHV
02:46:15
2.
BASTIANELLI Marta
TVC
00:00:00
3.
UNEKEN Lonneke
HPU
00:00:00
4.
PIETERS Amy
DLT
00:00:00
5.
CONSONNI Chiara
VAL
00:00:00
6.
NGUYEN Thi That
LSL
00:00:00
7.
DRUYTS Kelly
DVE
00:00:00
8.
VAN DE REE Monique
BTC
00:00:00
9.
RADOTIC Mia
BTC
00:00:00
10.
SCHWEINBERGER Kathrin
HMT
00:00:00
11.
VAN LOY Ellen
NBEL
00:00:00
12.
SANGUINETI Ilaria
VAL
00:00:00
13.
GONZALEZ BLANCO Alicia
NESP
00:00:00
14.
KOSTER Claudia
WNT
00:00:00
15.
KAY Anna
EEXP
00:00:00
16.
FOURNIER Roxane
NFRA
00:00:00
17.
VAN 'T GELOOF Marjolein
ALE
00:00:00
18.
GROSSETETE Maëlle
FDJ
00:00:00
19.
JUNIPER Nicola
EICT
00:00:00
20.
BOSSUYT Shari
00:00:00
19
Erretiratzeak
13.
WORRACK Trixi
TRE
DNF
22.
VAN DEN BOS Jip
DLT
DNF
43.
PERSICO Silvia
VAL
DNF
55.
MOAK Summer
RLW
DNF
73.
KLEMENT Melanie
BPC
DNF
95.
DE BAAT Kim
DVE
DNF
112.
ADEGEEST Loes
PHV
DNF
114.
UITERWIJK WINKEL Meike
PHV
DNF
144.
GARNER Grace
HPU
DNF
145.
FELDMANN Pernille Larsen
HPU
DNF
162.
ESPÍNOLA Agua Marina
WCC
DNF
164.
YAPURA PLAZA Anabel Maria Fernanda
WCC
DNF
191.
GIGANTE Sarah
NAUS
DNF
194.
LOUW Anya
NAUS
DNF
222.
HOLMSGAARD Trine
EEXP
DNF
225.
BAKKER Manon
EEXP
DNF
231.
MEAKIN Emily
EICT
DNF
235.
STONE Isabella
EICT
DNF
236.
JONKER Kerry
EICT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika