Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
2019
(1.WWT)
Italy / 24 Martxoa
Edition: 21 (131.1 Km)
Winner:
VOS Marianne
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Tweets by @TrofeoBinda
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
2022
2021
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BALSAMO Elisa
2021
LONGO BORGHINI Elisa
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
LABECKI-RIVERA Coryn
2016
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2015
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2014
JOHANSSON Emma
2013
LONGO BORGHINI Elisa
2012
VOS Marianne
Taino
-
Cittiglio
24 Martxoa
/ 131.10 kilometer / Hasiera: 12:30 / Helmuga: 15:45
Etapa irabazlea
:
03:27:07
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
CCC
03:27:07
2.
SPRATT Amanda
MTS
00:00:00
3.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
BIG
00:00:00
4.
CHURSINA Anastasia
BTC
00:00:00
5.
CECCHINI Elena
CSR
00:00:01
6.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
00:00:01
7.
FAHLIN Emilia
FDJ
00:00:01
8.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
00:00:01
9.
PALADIN Soraya
ALE
00:00:01
10.
MAGNALDI Erica
WNT
00:00:01
11.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
DLT
00:00:01
12.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CCC
00:00:02
13.
CAVALLI Marta
VAL
00:00:02
14.
JACKSON Alison
TIB
00:00:03
15.
JASINSKA Malgorzta
MOV
00:00:03
16.
LELEIVYTE Rasa
VAI
00:00:03
17.
VOLLERING Demi
PHV
00:00:05
18.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
WNT
00:00:05
19.
NILSSON Hanna
BTC
00:00:06
20.
GUDERZO Tatiana
BPK
00:00:06
71
Erretiratzeak
12.
CANUEL Karol-Ann
DLT
DNF
13.
BUURMAN Eva
DLT
DNF
15.
SCHNEIDER Skylar
DLT
DNF
16.
VAN DEN BOS Jip
DLT
DNF
22.
BROWN Grace
MTS
DNF
23.
ELVIN Gracie
MTS
DNF
25.
ROY Sarah
MTS
DNF
26.
ALLEN Jessica
MTS
DNF
35.
ROOIJAKKERS Pauliena
CCC
DNF
41.
CORDON-RAGOT Audrey
TRE
DNF
43.
NEFF Jolanda
TRE
DNF
44.
PLICHTA Anna
TRE
DNF
46.
WINDER Ruth
TRE
DNF
52.
GEORGI Pfeiffer
SUN
DNF
54.
LABOUS Juliette
SUN
DNF
62.
HAMMES Kathrin
WNT
DNF
63.
ASENCIO Laura
WNT
DNF
65.
SOET Aafke
WNT
DNF
66.
VIECELI Lara
WNT
DNF
73.
HANSEN Louise Norman
TVC
DNF
76.
PENTON Sara
TVC
DNF
84.
MUCCIOLI Dalia
VAL
DNF
85.
PERSICO Silvia
VAL
DNF
86.
POLLICINI Silvia
VAL
DNF
92.
GONZALEZ BLANCO Alicia
MOV
DNF
94.
BIANNIC Aude
MOV
DNF
96.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
MOV
DNF
104.
RYAN Kendall
TIB
DNF
105.
SLIK Rozanne
TIB
DNF
106.
STEPHENS Lauren
TIB
DNF
111.
BUYSMAN Nina
PHV
DNF
112.
DE GAST Belle
PHV
DNF
113.
ADEGEEST Loes
PHV
DNF
115.
VAN VEEN Esther
PHV
DNF
121.
BARIANI Giorgia
ALE
DNF
124.
TREVISI Anna
ALE
DNF
125.
RAIMONDI Jessica
ALE
DNF
132.
BRAVARD Charlotte
FDJ
DNF
133.
DUVAL Eugénie
FDJ
DNF
136.
MUZIC Evita
FDJ
DNF
143.
HARVEY Mikayla
BIG
DNF
144.
BANKS Elizabeth
BIG
DNF
152.
LONGYKA Anja
BTC
DNF
155.
RADOTIC Mia
BTC
DNF
156.
ZIGART Urska
BTC
DNF
161.
ISKAKOVA Amiliya
ASA
DNF
162.
PIRRONE Elena
ASA
DNF
164.
SAIFUTDINOVA Natalya
ASA
DNF
165.
SALAZAR VAZQUEZ Lizbeth Yareli
ASA
DNF
172.
BEGGIN Sofia
VAI
DNF
173.
BORGHESI Letizia
VAI
DNF
174.
BROGI Angelica
VAI
DNF
176.
NESTI Nicole
VAI
DNF
181.
CASASOLA Sara
SER
DNF
182.
GONCHAROVA Alexandra
SER
DNF
183.
DOBRYNINA Kseniia
SER
DNF
184.
KIRALY Monika
SER
DNF
186.
VYSOTSKA Yevgenia
SER
DNF
192.
BARBIERI Rachele
BPK
DNF
194.
MAGRI Silvia
BPK
DNF
196.
PERINI Chiara
BPK
DNF
201.
FIDANZA Arianna
SBT
DNF
202.
SILVESTRI Debora
SBT
DNF
204.
FERNANDES SILVA Clemilda
SBT
DNF
205.
GASPARINI Alice
SBT
DNF
206.
MORZENTI Lisa
SBT
DNF
211.
MONTICOLO Iris
TOP
DNF
212.
LEONARDI Elena
TOP
DNF
214.
PERINOVIC Maja
TOP
DNF
215.
STEFANI Martina
TOP
DNF
216.
TOMASI Laura
TOP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika