Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos Feminas
2019
(2.1)
Spain / 16 Maiatza - 19 Maiatza
(359.0 Km)
Winner:
BORGLI Stine Andersen
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Stine Andersen Borgli
NOR
Edizioak
2022
2021
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LABOUS Juliette
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2019
BORGLI Stine Andersen
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Poza de la Sal
-
Poza de la Sal
17 Maiatza
/ 84.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:25:05
PALADIN Soraya
Laisterketako Liderra
:
05:05:06
SWINKELS Karlijn
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PALADIN Soraya
ALE
02:25:05
2.
GARCIA CAŅELLAS Margarita Victoria
MOV
02:25:05
3.
RAGUSA Katia
BPK
02:25:05
4.
AMIALIUSIK Alena
CSR
02:25:05
5.
PINTAR Ursa
BTC
02:25:05
6.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
02:25:05
7.
BEEKHUIS Teuntje
BPC
02:25:05
8.
HARRIS Ella
CSR
02:25:05
9.
NILSSON Hanna
BTC
02:25:05
10.
BOOGAARD Maaike
BTC
02:25:05
11.
GEBRU Eyeru Tesfoam
WCC
02:25:05
12.
RIABCHENKO Tetyana
DVE
02:25:05
13.
BESSONE Marion
02:25:05
14.
KERN Spela
BTC
02:25:05
15.
MERINO CORTAZAR Eider
MOV
02:25:05
16.
SWINKELS Karlijn
ALE
02:25:05
17.
GRINCZER Natalie
BDU
02:25:05
18.
ERIC Jelena
ALE
02:25:05
19.
KIDANE TEKESTE Desiet
WCC
02:25:05
20.
REIS Daniela
DVE
02:25:05
7
Erretiratzeak
5.
MALATSETXEBARRIA IBAIBARRIAGA Amaia
SWT
DNF
6.
NEVADO GIMENO Ariadna
SWT
DNF
82.
CASASOLA Sara
SER
DNF
116.
FLATAAS Marie
NNOR
DNS
135.
LANGARICA RESENDIZ Naomi
OTL
153.
AZNAR TORRES Cristina
MAT
OTL
166.
NAFRIA DE MIGUEL Carla
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika