Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
OVO Energy Women's Tour
2019
(2.WWT)
(The Women's Tour)
United Kingdom / 10 Ekaina - 15 Ekaina
Edition: 6 (790.1 Km)
Winner:
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Elisabeth Deignan-Armitstead
GBR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LONGO BORGHINI Elisa
2021
VOLLERING Demi
2019
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2018
LABECKI-RIVERA Coryn
2017
NIEWIADOMA Katarzyna
2016
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2015
BRENNAUER Lisa
2014
VOS Marianne
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Gravesend
-
Gravesend
11 Ekaina
/ 62.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:34:17
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
05:43:14
VOS Marianne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
CCC
01:34:17
2.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
TRE
00:00:00
3.
ROY Sarah
MTS
00:00:00
4.
CECCHINI Elena
CSR
00:00:00
5.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
00:00:00
6.
BERTIZZOLO Sofia
TVC
00:00:00
7.
LABECKI-RIVERA Coryn
SUN
00:00:00
8.
FOURNIER Roxane
MOV
00:00:00
9.
LONGO BORGHINI Elisa
TRE
00:00:00
10.
LIPPERT Liane
SUN
00:00:00
11.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
00:00:00
12.
BRENNAUER Lisa
WNT
00:00:00
13.
ANDERSEN Susanne
SUN
00:00:00
14.
PIETERS Amy
DLT
00:00:00
15.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CCC
00:00:00
16.
BIANNIC Aude
MOV
00:00:00
17.
DUVAL Eugénie
FDJ
00:00:00
18.
JASINSKA Malgorzta
MOV
00:00:00
19.
MAJERUS Christine
DLT
00:00:00
20.
VOLLERING Demi
PHV
00:00:07
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika