Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Lexus of Blackburn Womens Herald Sun Tour
2020
(2.1)
(Womens Herald Sun Tour)
Australia / 5 Otsaila - 6 Otsaila
(169.2 Km)
Winner:
KENNEDY Lucy
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Lucy Kennedy
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
KENNEDY Lucy
2019
KENNEDY Lucy
2018
CHAPMAN Brodie
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Shepparton
-
Shepparton
5 Otsaila
/ 94.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:15:56
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
Laisterketako Liderra
:
02:15:46
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
02:15:56
2.
TREVISI Anna
ALE
02:15:56
3.
ROSEMAN-GANNON Ruby
EARA
02:15:56
4.
KESSLER Nina
TIB
02:15:56
5.
ROBERTS Jessica
MTS
02:15:56
6.
GUNNING Jaime
ESWR
02:15:56
7.
AHUMADA RIQUELME Denisse Aracely
AGO
02:15:56
8.
TALBOT Josie
02:15:56
9.
MULLENS Peta
RXS
02:15:56
10.
RAYNOLDS Matilda
ESWR
02:15:56
11.
RAMÍREZ FREGOSO Andrea
AGO
02:15:56
12.
STEPHENS Lauren
TIB
02:15:56
13.
PRATT Jessica
02:15:56
14.
CHURSINA Anastasia
ALE
02:15:56
15.
HEATHER Taryn
ESWR
02:15:56
16.
KENNEDY Lucy
MTS
02:15:56
17.
RAGUSA Katia
ASA
02:15:56
18.
HERFOSS Emily
RXS
02:15:56
19.
BOOGAARD Maaike
ALE
02:15:56
20.
MERRICK Jenna
NNZL
02:15:56
7
Erretiratzeak
14.
MANEEPHAN Jutatip
ALE
DNF
24.
CROOKS Jenelle
TIB
DNF
85.
CHILTON Emma Jane
RXS
OTL
95.
BLOOR Ella
ESWR
DSQ
124.
MORLEY Sharni
OTL
132.
HENNESSY Deborah
OTL
135.
MITSIGEORGIS Nicole
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika