Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
VOO-Tour de Wallonie
2020
(2.Pro)
(Tour de la Région Wallonne)
Belgium / 16 Abuztua - 19 Abuztua
Edition: 41 (758.2 Km)
Winner:
DEMARE Arnaud
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Arnaud Demare
FRA
Tweets by @TourdeWallonie
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
STANNARD Robert
2021
SIMMONS Quinn
2020
DEMARE Arnaud
2019
VLIEGEN Loïc
2018
WELLENS Tim
2017
TEUNS Dylan
2016
DEVENYNS Dries
2015
TERPSTRA Niki
2014
MEERSMAN Gianni
2013
VAN AVERMAET Greg
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Soignies
-
Ath
16 Abuztua
/ 188.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:17:20
EWAN Caleb
Laisterketako Liderra
:
04:17:10
EWAN Caleb
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWAN Caleb
LTS
04:17:20
2.
BENNETT Sam
DQT
00:00:00
3.
MERLIER Tim
AFC
00:00:00
4.
DE KLEIJN Arvid
RIW
00:00:00
5.
BOUHANNI Nacer
ARK
00:00:00
6.
EINHORN Itamar
ISN
00:00:00
7.
DEMARE Arnaud
GFC
00:00:00
8.
PENALVER ANIORTE Manuel
BBH
00:00:00
9.
DILLIER Silvan
ALM
00:00:00
10.
VENTURINI Clément
ALM
00:00:00
11.
TAMINIAUX Lionel
WVA
00:00:00
12.
COQUARD Bryan
VCB
00:00:00
13.
GIBBONS Ryan
NTT
00:00:00
14.
CAPIOT Amaury
SVB
00:00:00
15.
KOCH Jonas
CPT
00:00:00
16.
NAESEN Lawrence
ALM
00:00:00
17.
VAN ROOY Kenneth
SVB
00:00:00
18.
NIZZOLO Giacomo
NTT
00:00:00
19.
BIERMANS Jenthe
ISN
00:00:00
20.
CARVALHO André Rodrigues de
HBA
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika