Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand prix Chantal Biya
2020
(2.2)
Cameroon / 18 Azaroa - 22 Azaroa
Edition: 20 (685.2 Km)
Winner:
MUGISHA Moise
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Moise Mugisha
RWA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
KUBIS Lukas
2020
MUGISHA Moise
2019
LAGAB Azzedine
2018
BELLAN Juraj
2017
KAMZONG ABESSOLO Clovis
2016
ROMAN Martial
2015
LAHSSAINI Mohssine
2014
DEBESAY Mekseb Abraha
2013
NGUE Ngock Yves
2012
MERCIER Alexandre
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Zoétélé
-
Nkpwang-Meyomessala
21 Azaroa
/ 116.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:46:33
MUGISHA Moise
Laisterketako Liderra
:
12:15:29
MUGISHA Moise
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MUGISHA Moise
NRWA
02:46:33
2.
KUBIS Lukas
NSVK
02:46:38
3.
BYIZA UHIRIWE Renus
NRWA
02:46:44
4.
DIALLO Yaya
NMLI
02:46:44
5.
DAUMONT Paul
NBUR
02:46:44
6.
MUHINDO Kyaviro Jimmy
NCOD
02:46:44
7.
DIARRA Siriki
NMLI
02:46:44
8.
MUNYANEZA Didier
NRWA
02:46:44
9.
CISSE Isiaka
NCIV
02:46:44
10.
KAMZONG ABESSOLO Clovis
02:46:44
11.
CHREN Martin
NSVK
02:46:44
12.
MUGISHA Samuel
NRWA
02:46:44
13.
KAMENA Tshiyana
NCOD
02:46:50
14.
TOGOLA Moussa
NMLI
02:46:52
15.
TELLA Artuce Jodèle
02:46:52
16.
BISSA Badoja
NCMR
02:46:52
17.
KOSSOKO Sadikou
NCMR
02:46:59
18.
MBA Hervé Raoul
02:47:02
19.
SORGHO Mathias
NBUR
02:47:08
20.
VOUKENG KEMTSOP Ismael
NCMR
02:47:11
3
Erretiratzeak
35.
NIKIEMA Bassirou
NBUR
DNF
46.
SOUMAHORO Ben Ibrahim
NCIV
OTL
72.
LIANZA MULANGA Jonathan
NCOD
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika