Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La DH Famenne Ardenne Classic
2019
(1.1)
(Famenne Ardenne Classic)
Belgium / 6 Urria
Edition: 3 (180.0 Km)
Winner:
CLAEYS Dimitri
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Claeys Dimitri
BEL
Edizioak
2019
2018
2017
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ZINGLE Axel
2019
CLAEYS Dimitri
2018
BOIVIN Guillaume
2017
HOFLAND Moreno
Marche-en-Famenne
-
Marche-en-Famenne
6 Urria
/ 180.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:06:40
CLAEYS Dimitri
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CLAEYS Dimitri
COF
04:06:40
2.
PLANCKAERT Baptiste
WVA
04:06:45
3.
ROOSEN Timo
TJV
04:06:47
4.
TURGIS Anthony
TDE
04:06:51
5.
MERTZ Rémy
LTS
04:06:54
6.
VAN DER POEL Mathieu
COC
04:06:57
7.
TEUNISSEN Mike
TJV
04:06:57
8.
LAMMERTINK Maurits
ROC
04:06:57
9.
NOPPE Christophe
SVB
04:06:57
10.
NAESEN Lawrence
LTS
04:06:57
11.
SPRENGERS Thomas
SVB
04:06:57
12.
PEYSKENS Dimitri
WVA
04:06:57
13.
VAN ASBROECK Tom
ICA
04:06:57
14.
LUNKE Sindre Skjøstad
RIW
04:06:57
15.
TOUZÉ Damien
COF
04:06:57
16.
DE GENDT Aimé
WGG
04:06:57
17.
LIENHARD Fabian
IAM
04:06:57
18.
VAN DER LIJKE Nick
ROC
04:06:57
19.
BUDDING Martijn
BRT
04:06:57
20.
VERWILST Aaron
SVB
04:06:57
74
Erretiratzeak
1.
SCHREURS Hamish
ICA
DNF
2.
DUNNE Conor
ICA
DNF
3.
SAGIV Guy
ICA
DNF
5.
BARBIER Rudy
ICA
DNF
21.
LEEZER Tom
TJV
DNF
23.
VAN DER HOORN Taco
TJV
DNF
24.
MARTENS Paul
TJV
DNF
25.
VAN POPPEL Danny
TJV
DNF
27.
WYNANTS Maarten
TJV
DNF
31.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
CPT
DNF
32.
CERNY Josef
CPT
DNF
33.
GRADEK Kamil
CPT
DNF
37.
VAN KEIRSBULCK Guillaume
CPT
DNF
43.
DE WINTER Ludwig
WGG
DNF
45.
DEGAND Thomas
WGG
DNF
47.
MEURISSE Xandro
WGG
DNF
52.
OURSELIN Paul
TDE
DNF
53.
PETIT Adrien
TDE
DNF
56.
CARDIS Romain
TDE
DNF
62.
PERICHON Pierre-Luc
COF
DNF
64.
HOFSTETTER Hugo
COF
DNF
65.
WAEYTENS Zico
COF
DNF
67.
MATHIS Marco
COF
DNF
71.
BAGOT Yohan
VCB
DNF
72.
BOECKMANS Kris
VCB
DNS
73.
ERMENAULT Corentin
VCB
DNF
74.
GAREL Adrien
VCB
DNF
75.
LAMMERTINK Steven
VCB
DNF
76.
LECROQ Jérémy
VCB
DNF
81.
DELAPLACE Anthony
PCB
DNF
82.
RUSSO Clement
PCB
DNF
83.
RIOU Alan
PCB
DNF
86.
LECAMUS-LAMBERT Florentin
PCB
DNF
87.
WAGNER Robert
PCB
DNF
103.
WALSLEBEN Philipp
COC
DNF
104.
DE BONDT Dries
COC
DNF
105.
CLÉ Brent
COC
DNF
106.
HANSEN Lasse Norman
COC
DNF
107.
VERGAERDE Otto
COC
DNF
111.
CAPIOT Amaury
SVB
DNF
117.
WILLEMS Thimo
SVB
DNF
121.
VAN GINNEKEN Sjoerd
ROC
DNF
123.
VAN STAEYEN Michael
ROC
DNF
125.
DUYN Huub
ROC
DNF
126.
LIVYNS Arjen
ROC
DNF
131.
KRON Andreas Lorentz
RIW
DNS
133.
STOKBRO NIELSEN Andreas
RIW
DNF
134.
NIELSEN Nicolai Brøchner
RIW
DNF
137.
QUAADE Rasmus Christian
RIW
DNF
142.
MURPHY Kyle
RLY
DNF
143.
DE VOS Adam
RLY
DNF
144.
MURPHY John
RLY
DNF
145.
COTÉ Pier-André
RLY
DNF
151.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
152.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUS
DNF
153.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
154.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
DNF
156.
BERRADE FERNANDEZ Urko
EUS
DNF
161.
RAPPO Anthony
IAM
DNF
162.
DAVIS Corey
IAM
DNF
164.
PAGE Dylan
IAM
DNF
167.
SCHÄPPI Martin
IAM
DNF
174.
EYSKENS Jeroen
CIB
DNF
182.
HEIDERSCHEID Colin
LPC
DNF
184.
KLUCKERS Arthur
LPC
DNF
185.
REKITA Szymon
LPC
DNF
187.
SPENGLER Mario
LPC
DNF
192.
MENGOULAS Alex
BRT
DNF
193.
COOLEN Yves
BRT
DNF
197.
LEWIS Adam
BRT
DNF
202.
BAUER Dominik
TDA
DNF
204.
CLAUSS Marc
TDA
DNF
206.
FLAUTT Oliver
TDA
DNF
207.
DONDERS Jelle
TDA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika