Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Skoda-Tour de Luxembourg
2021
(2.Pro)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 14 Iraila - 18 Iraila
Edition: 81 (724.5 Km)
Winner:
ALMEIDA João
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
João Almeida
POR
Tweets by @skodatour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Mersch
-
Luxembourg
18 Iraila
/ 183.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:30:59
GAUDU David
Laisterketako Liderra
:
17:20:44
ALMEIDA João
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAUDU David
GFC
04:30:59
2.
ALMEIDA João
DQT
00:00:00
3.
LATOUR Pierre
TDE
00:00:00
4.
HIRSCHI Marc
UAD
00:00:00
5.
COSNEFROY Benoit
ACT
00:00:00
6.
KIRSCH Alex
TFS
00:00:00
7.
MASNADA Fausto
DQT
00:00:00
8.
CHAMPOUSSIN Clément
ACT
00:00:00
9.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
00:00:00
10.
LAZKANO LOPEZ Oier
CJR
00:00:00
11.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
ARK
00:00:00
12.
BAUER Jack
BEX
00:00:00
13.
PINOT Thibaut
GFC
00:00:00
14.
BONNAMOUR Franck
BBK
00:00:11
15.
HOELGAARD Markus
UXT
00:00:11
16.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DKO
00:00:11
17.
VALTER Attila
GFC
00:00:11
18.
CATTANEO Mattia
DQT
00:00:11
19.
BARCELÓ ARAGÓN Fernando
COF
00:00:11
20.
GOOSSENS Kobe
LTS
00:00:11
16
Erretiratzeak
2.
CONTI Valerio
UAD
DNF
41.
ARMIRAIL Bruno
GFC
DNF
55.
KLUGE Roger
LTS
DNF
73.
MOLLEMA Bauke
TFS
DNS
82.
PETRUS Lubomir
AFC
DNF
93.
COQUARD Bryan
BBK
DNF
96.
ROLLAND Pierre
BBK
DNF
131.
GROSU Eduard Michael
DKO
DNS
135.
TRARIEUX Julien
DKO
DNF
136.
SISKEVICIUS Evaldas
DKO
DNF
143.
MARIT Arne
SVB
DNF
154.
DE KLEIJN Arvid
RLY
DNF
193.
MARECZKO Jakub
THR
DNF
194.
TORTOMASI Leonardo
THR
DNF
202.
KLUCKERS Arthur
LPC
DNS
206.
TEUTENBERG Tim Torn
LPC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika