Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini
2021
(1.1)
(Giro di Toscana)
Italy / 15 Iraila
Edition: 93 (191.6 Km)
Winner:
VALGREN ANDERSEN Michael
2020
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Michael Valgren Andersen
DEN
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1932
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HIRSCHI Marc
2021
VALGREN ANDERSEN Michael
2020
GAVIRIA RENDON Fernando
2019
VISCONTI Giovanni
2018
MOSCON Gianni
2017
MARTIN Guillaume
2016
BENNATI Daniele
2014
WEENING Pieter
2013
GAVAZZI Mattia
2012
BALLAN Alessandro
Pontedera
-
Pontedera
15 Iraila
/ 191.55 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:33:37
VALGREN ANDERSEN Michael
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALGREN ANDERSEN Michael
EFN
04:33:37
2.
DE MARCHI Alessandro
NITA
00:01:13
3.
ULISSI Diego
UAD
00:01:18
4.
ROTA Lorenzo
IWG
00:01:18
5.
VILLELLA Davide
MOV
00:01:18
6.
CANOLA Marco
GAZ
00:01:18
7.
CHERNETSKII Sergei
GAZ
00:01:18
8.
MOSCON Gianni
IGD
00:01:18
9.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EFN
00:01:18
10.
BATTISTELLA Samuele
AST
00:01:18
11.
MARTIN SANZ Gotzon
EUS
00:01:18
12.
WILLIAMS Stephen
TBV
00:01:18
13.
MUÑOZ GIRALDO Daniel
ANS
00:01:18
14.
SCARONI Cristian
GAZ
00:01:18
15.
GENIEZ Alexandre
TDE
00:01:18
16.
FORTUNATO Lorenzo
KTX
00:01:18
17.
POWLESS Neilson
EFN
00:01:18
18.
WACKERMANN Luca
KTX
00:01:18
19.
MAJKA Rafal
UAD
00:01:26
20.
GEOGHEGAN HART Tao
IGD
00:01:58
65
Erretiratzeak
2.
COVI Alessandro
UAD
DNF
6.
POLANC Jan
UAD
DNF
7.
RIABUSHENKO Aliaksandr
UAD
DNF
15.
FEDELI Alessandro
NITA
DNF
16.
BELLERI Michael
NITA
DNF
17.
CARBONI Matteo
NITA
DNF
22.
BOARO Manuele
AST
DNF
24.
FEDOROV Yevgeniy
AST
DNF
33.
COLBRELLI Sonny
TBV
DNF
34.
MILAN Jonathan
TBV
DNF
35.
NOVAK Domen
TBV
DNF
47.
WHELAN James
EFN
DNF
52.
EIKING Odd Christian
IWG
DNF
53.
PASQUALON Andrea
IWG
DNF
54.
PETILLI Simone
IWG
DNF
56.
JARNET Maxime
IWG
DNF
61.
ARCAS PEÑA Jorge
MOV
DNF
63.
GONZALEZ RIVERA Abner
MOV
DNF
66.
SAMITIER SAMITIER Sergio
MOV
DNF
71.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
IGD
DNF
73.
HENAO GOMEZ Sebastian
IGD
DNF
75.
ROWE Luke
IGD
DNF
76.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
IGD
DNF
77.
THOMAS Geraint
IGD
DNF
94.
CAÑAVERAL VARGAS Jonathan
BCF
DNF
95.
ZANA Filippo
BCF
DNF
97.
MAGLI Filippo
BCF
DNF
102.
FETTER Erik
KTX
DNF
103.
GAVAZZI Francesco
KTX
DNF
111.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
EUS
DNF
113.
ANGULO SAMPEDRO Antonio
EUS
DNF
114.
CUADRADO RUIZ DE GAUNA Unai
EUS
DNF
115.
JUARISTI ARRIETA Txomin
EUS
DNF
116.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
DNF
117.
BALLARIN MANSO Iker
EUS
DNF
131.
BURGAUDEAU Mathieu
TDE
DNF
132.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
TDE
DNF
133.
DOUBEY Fabien
TDE
DNF
134.
FERRON Valentin
TDE
DNF
136.
GRELLIER Fabien
TDE
DNF
142.
DI RENZO Andrea
THR
DNF
143.
PEARSON Daniel
THR
DNF
144.
STOJNIC Veljko
THR
DNF
145.
FRAPPORTI Marco
THR
DNF
146.
ORRICO Davide
THR
DNF
147.
SCHNEITER Joab
THR
DNF
152.
LANGELLOTTI Victor
BBH
DNF
153.
MOLENAAR Alex
BBH
DNF
154.
APARICIO MUÑOZ Mario
BBH
DNF
155.
MADRAZO RUIZ Ángel
BBH
DNF
157.
SANCHEZ MAYO Pelayo
BBH
DNF
161.
BILYI Maksim
AZT
DNF
162.
NASTASI Daniel
AZT
DNF
163.
NESI Nicolas
AZT
DNF
164.
ISLAMI Besnik
AZT
DNF
165.
ROBERTI Luca
AZT
DNF
166.
RUIZ ACUÑA Jeferson Armando
AZT
DNF
167.
SMARZARO Daniel
AZT
DNF
171.
CAROLLO Francesco
MGK
DNF
172.
DI GUGLIELMO Fabio
MGK
DNF
173.
DOUBLE Paul
MGK
DNF
174.
MARTINELLI Edoardo
MGK
DNF
175.
CORTESE Jacopo
MGK
DNF
176.
SALVIETTI Niccoló
MGK
DNF
177.
WRIGHT Paul
MGK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika