Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Oita Urban Classic
2021
(1.2)
(Oita Urban Classic)
Japan / 10 Urria
Edition: 3 (150.6 Km)
Winner:
MANCEBO PEREZ Francisco
2019
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Laisterketako irabazleak
Francisco Mancebo Perez
ESP
Edizioak
2022
2021
2019
2018
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
MANCEBO PEREZ Francisco
2019
MOREY Drew
2018
ISHIGAMI Masahiro
Oita
-
Oita
10 Urria
/ 150.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:30:48
MANCEBO PEREZ Francisco
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MANCEBO PEREZ Francisco
MTR
03:30:48
2.
YAMAMOTO Masaki
KIN
00:00:53
3.
KOISHI Yuma
UKO
00:02:03
4.
MAGOSAKI Daiki
00:05:01
5.
ASO Keisuke
00:05:01
6.
ITO Masakazu
AIS
00:05:01
7.
KOBAYASHI Marino
MTR
00:05:01
8.
LEBAS Thomas
KIN
00:05:01
9.
TANI Junsei
NAS
00:05:01
10.
KOMORI Ryohei
MTR
00:05:01
11.
YASUHARA Daiki
MTR
00:05:01
12.
HATANAKA Yusuke
KIN
00:05:01
13.
KIMURA Keisuke
SMN
00:05:01
14.
ISHIHARA Yuki
UKO
00:05:01
15.
WATANABE Ayumu
AIS
00:05:01
16.
HONDA Haruhi
00:05:01
17.
SHIRAKAWA Koki
00:05:01
18.
TORIBIO ALCOLEA Jose Vicente
MTR
00:05:01
19.
UWANO Hayato
00:05:07
20.
ARASHIRO Yudai
KIN
00:05:10
43
Erretiratzeak
23.
YOSHIDA Hayato
MTR
DNF
32.
YOSHIOKA Naoya
UKO
DNF
35.
KOYAMA Tomoya
UKO
DNF
36.
UGA Ryuki
UKO
DNF
44.
KUSABA Keigo
AIS
DNF
52.
SHIBATA Masayuki
NAS
DNF
53.
SHINKAI Ryuji
NAS
DNF
54.
WATANABE Shotaro
NAS
DNF
55.
NISHIO Hayato
NAS
DNF
56.
NISHIO Keito
NAS
DNF
64.
KAZAMA Shoma
SMN
DNF
65.
AMANO Takeharu
SMN
DNF
66.
TOKOI Ryota
SMN
DNF
71.
KISHI Takahito
DNF
73.
HANDA Shiryu
DNF
74.
FUJITA Ryohei
DNF
75.
YOSHIOKA Shusuke
DNF
81.
SANO Junya
DNF
82.
NOMIYA Ichiro
DNF
83.
NISHIMURA Motoi
DNF
84.
ISHII Shunpei
DNF
85.
UMINO Shinsaku
DNF
86.
TAKANASHI Mario
DNF
92.
KATSURA Yoshihiro
DNF
94.
NAKAMURA Keisuke
DNF
95.
UCHIDA Takami
DNF
96.
YOSHIOKA Takuya
DNF
101.
MUKAIGAWA Naoki
DNF
102.
HIMURO Kento
DNF
105.
AZUMA Yuto
DNF
111.
ISHIBASHI Manabu
DNF
114.
KOYATA Takato
DNF
115.
DOMI Yuta
DNF
116.
OKOCHI Masahiro
DNF
121.
KUROEDA Shiki
DNF
122.
KUROEDA Saya
DNF
124.
SAWADA Keitaro
DNF
125.
ONO Hiroto
DNF
126.
MIYAZAKI Taishi
DNF
132.
KARIYA Kazutoshi
DNF
133.
MATSUI Mugen
DNF
134.
IZAWA Masaya
DNF
135.
BABA Shinya
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika