Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Classic Grand Besançon Doubs
2022
(1.1)
France / 15 Apirila
Edition: 2 (177.5 Km)
Winner:
HERRADA LOPEZ Jesús
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jesús Herrada Lopez
ESP
Edizioak
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HERRADA LOPEZ Jesús
2021
GIRMAY HAILU Biniam
Besançon
-
Montfaucon
15 Apirila
/ 177.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:25:55
HERRADA LOPEZ Jesús
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HERRADA LOPEZ Jesús
COF
04:25:55
2.
LAFAY Victor
COF
00:00:05
3.
VUILLERMOZ Alexis
TEN
00:00:00
4.
CRAS Steff
LTS
00:00:00
5.
GESBERT Elie
ARK
00:00:07
6.
O'CONNOR Ben Alexander
ACT
00:00:08
7.
CHAMPOUSSIN Clément
ACT
00:00:00
8.
MONIQUET Sylvain
LTS
00:00:00
9.
MOLARD Rudy
GFC
00:00:12
10.
BADILATTI Matteo
GFC
00:00:13
11.
DELBOVE Joris
AUB
00:00:00
12.
BERTHET Clement
ACT
00:00:00
13.
ROLLAND Pierre
BBK
00:00:00
14.
PINOT Thibaut
GFC
00:00:00
15.
ERIKSSON Lucas
RIW
00:00:00
16.
ROCHAS Rémy
COF
00:00:00
17.
PARET-PEINTRE Aurélien
ACT
00:00:00
18.
BREGNHØJ Mathias
RIW
00:00:00
19.
WIRTGEN Luc
BWB
00:00:00
20.
MARIAULT Axel
194
00:00:00
45
Erretiratzeak
4.
HÄNNINEN Jaakko
ACT
DNF
12.
CHAMPION Thomas
COF
DNF
16.
TOUMIRE Hugo
COF
OTL
17.
ZINGLE Axel
COF
DNF
26.
LADAGNOUS Matthieu
GFC
DNF
45.
LAURANCE Axel
BBK
OTL
51.
MEENS Johan
BWB
OTL
52.
VENNER Quentin
BWB
DNF
56.
PAASSCHENS Mathijs
BWB
DNF
62.
OKAMIKA BENGOETXEA Ander
BBH
DNF
65.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
DNF
82.
SANCHEZ LOPEZ Eugenio
EKP
DNF
85.
GALVÁN FERNÁNDEZ Francisco Kiko
EKP
DNF
87.
RUIZ SEDANO Ibon
EKP
DNF
93.
DE WILDE Gilles
SVB
OTL
94.
FRETIN Milan
SVB
OTL
95.
HERREGODTS Rune
SVB
DNF
97.
WEEMAES Sasha
SVB
DNF
122.
FREDERIKSEN Oliver Wulff
EFD
DNF
123.
JENNI Luca
EFD
OTL
124.
ISHIGAMI Masahiro
EFD
OTL
125.
STEHLI Felix
EFD
DNF
131.
KEOGH Cian
EVO
DNF
132.
MORIARTY Tom
EVO
DNF
134.
MCLAUGHLIN Mitchell
EVO
DNF
136.
GUINET Dylan
EVO
DNF
142.
LEROUX Samuel
GRL
DNF
144.
MAINGUENAUD Tom
GRL
OTL
145.
SISKEVICIUS Evaldas
GRL
DNF
146.
VAHTRA Norman
GRL
OTL
147.
VERMEULEN Emiel
GRL
DNF
151.
BERLIN Antoine
NMC
DNF
154.
DELACROIX Tristan
NMC
DNF
155.
GOUBERT Jean
NMC
DNF
156.
MIFSUD Andréa
NMC
DNF
166.
VINJEBO Emil Nygaard
RIW
DNF
167.
LISSON Christopher
RIW
DNF
174.
PAQUET Tom
194
DNF
176.
RICHARD Louis
194
OTL
177.
RICHARD-ANDRADE Florian
194
DNF
183.
AMANN Dominik
VBG
DNF
184.
REUTIMANN Matthias
VBG
DNF
185.
RIEGLER Nikolas
VBG
DNF
194.
MALDONADO Anthony
AUB
DNF
195.
MAURELET Flavien
AUB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika