Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia
2022
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 28 Apirila - 1 Maiatza
Edition: 34 (387.6 Km)
Winner:
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Agnieszka Skalniak-Sojka
POL
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Havirov
-
Havirov
30 Apirila
/ 13.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:17:54
SCHWEINBERGER Christina
Laisterketako Liderra
:
06:05:14
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHWEINBERGER Christina
NAUT
00:17:54
2.
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
APW
00:00:00
3.
FANDEL Hannah
ESTU
00:00:00
4.
RISSVEDS Jenny
NSWE
00:00:00
5.
EKLUND Nathalie
NSWE
00:00:00
6.
KARASIEWICZ Karolina
00:00:00
7.
BORGSTRÖM Julia
NSWE
00:00:00
8.
KVASNICKOVA Eliska
00:00:00
9.
WLODARCZYK Dominika
APW
00:00:00
10.
HEIGL Nadja
00:00:00
11.
JENSEN Marita
00:00:00
12.
DE VRIES Femke
GKT
00:00:00
13.
WROBLEWSKA Maja
00:00:00
14.
PIKULIK Daria
APW
00:00:00
15.
VANDENBULCKE Jesse
NBEL
00:00:00
16.
KRZESLAK Natalia
00:00:00
17.
PRZEZAK Dorota
00:00:00
18.
VAN EYNDE Fien
NBEL
00:00:00
19.
SCHREMPF Carina
NAUT
00:00:00
20.
JÄHRIG Fabienne
EMXX
00:00:00
1
Erretiratzeak
15.
MAGRI Silvia
BTW
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika