Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Boucles de la Mayenne
2022
(2.Pro)
France / 26 Maiatza - 29 Maiatza
(719.0 Km)
Winner:
THOMAS Benjamin
2021
1975
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Benjamin Thomas
FRA
Tweets by @boucles53
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Benjamin
2021
DEMARE Arnaud
2019
FERASSE Thibault
2018
VAN DER POEL Mathieu
2017
VAN DER POEL Mathieu
2016
COQUARD Bryan
2015
TURGIS Anthony
2014
ROSSETTO Stéphane
2013
VEILLEUX David
2012
PICHON Laurent
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Martigné-sur-Mayenne
-
Laval
29 Maiatza
/ 180.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:10:09
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Laisterketako Liderra
:
16:40:22
THOMAS Benjamin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
UAD
04:10:09
2.
AULAR SANABRIA Orluis
CJR
00:00:00
3.
COQUARD Bryan
COF
00:00:00
4.
LECROQ Jérémy
BBK
00:00:00
5.
MANZIN Lorrenzo
TEN
00:00:00
6.
CAPIOT Amaury
ARK
00:00:00
7.
WELTEN Bram
GFC
00:00:00
8.
SIMON Julien
TEN
00:00:00
9.
ANIOLKOWSKI Stanislaw
BWB
00:00:00
10.
BOASSON HAGEN Edvald
TEN
00:00:00
11.
BOUDAT Thomas
GRL
00:00:00
12.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
00:00:00
13.
FRETIN Milan
SVB
00:00:00
14.
ANGULO SAMPEDRO Antonio
EUS
00:00:00
15.
COUANON Jonathan
NMC
00:00:00
16.
TESSON Jason
AUB
00:00:00
17.
ARANBURU DEBA Alex
MOV
00:00:00
18.
HALVORSEN Kristoffer
UXT
00:00:00
19.
THOMAS Benjamin
COF
00:00:00
20.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
EUS
00:00:00
6
Erretiratzeak
23.
CHAMPION Thomas
COF
DNF
33.
FISHER-BLACK Finn
UAD
DNF
56.
VAUQUELIN Kevin
ARK
DNF
152.
COLMAN Alex
SVB
DNF
183.
DENIS Thomas
GRL
DNF
216.
LÜHRS Leslie
LKH
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika