Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Estonia
2022
(2.1)
Estonia / 26 Maiatza - 28 Maiatza
(361.1 Km)
Winner:
SISKEVICIUS Evaldas
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Evaldas Siskevicius
LTU
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Tallinn
-
Tartu
27 Maiatza
/ 192.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:09:13
MIHKELS Madis
Laisterketako Liderra
:
04:14:25
GROVES Kaden
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MIHKELS Madis
TAT
04:09:13
2.
GROVES Kaden
BEX
00:00:00
3.
BARTA Tomas
ATT
00:00:00
4.
BANASZEK Alan
MSP
00:00:00
5.
RÄIM Mihkel
BBH
00:00:00
6.
BOGUSLAWSKI Marceli
MSP
00:00:00
7.
STOSZ Patryk
VOS
00:00:00
8.
SISKEVICIUS Evaldas
NLTU
00:00:00
9.
VAHTRA Norman
NEST
00:00:00
10.
HOLEC Richard
SKC
00:00:00
11.
PLUTO Martins
NLAT
00:00:00
12.
LASINIS Venantas
NLTU
00:00:00
13.
KALVERSS Matiss
NLAT
00:00:00
14.
KOPECKY Matyas
TNN
00:00:00
15.
MIKUTIS Aivaras
TAT
00:00:00
16.
KACZMAREK Jakub
MSP
00:00:00
17.
MURIAS Jakub
VOS
00:00:00
18.
PETERS Arne
ALQ
00:00:00
19.
STEWART Campbell
BEX
00:00:00
20.
EDMONDSON Alexander
BEX
00:00:00
8
Erretiratzeak
12.
TIGRINE Mehdi
KPT
DNF
21.
STANISZEWSKI Daniel
MSP
DNF
47.
RUBIO HERNANDEZ Diego
BBH
DNF
124.
STRANSKY Matej
ATT
DNF
135.
FITZPATRICK Tom
CMI
DNF
181.
ELLI Konstantin
TCM
DNF
183.
BAKHTIYOROV Umidjon
TCM
DNF
191.
STRISKA Mindaugas
VCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika