Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gran Premio Ciudad de Eibar
2022
(1.1)
Spain / 8 Maiatza
(111.1 Km)
Winner:
BARIL Olivia
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Olivia Baril
CAN
Edizioak
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BARIL Olivia
2021
VAN DER BREGGEN Anna
Eibar
-
Eibar
8 Maiatza
/ 111.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:51:08
BARIL Olivia
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BARIL Olivia
VAL
02:51:08
2.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BEX
00:00:00
3.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
UAD
00:00:00
4.
ERIC Jelena
MOV
00:00:00
5.
GILL Nadine
SWT
00:00:01
6.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
MOV
00:00:10
7.
JASKULSKA Marta
LIV
00:00:25
8.
ROSEMAN-GANNON Ruby
BEX
00:00:00
9.
BLANCO CALBET Yurani
LKF
00:00:00
10.
GRINCZER Natalie
SRC
00:00:27
11.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:01:02
12.
GIGANTE Sarah
MOV
00:01:03
13.
ZIGART Urska
BEX
00:00:00
14.
MENESES Jessenia
CTF
00:00:00
15.
STANNARD Lizzie
VAL
00:00:00
16.
KESSLER Nina
BEX
00:00:00
17.
QUAGLIOTTO Nadia
BPK
00:00:00
18.
ABGRALL Noémie
SRC
00:00:00
19.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
MOV
00:00:00
20.
LAIZANE Lija
EIC
00:00:00
35
Erretiratzeak
1.
ESCURSELL VALERO Elisabet
BPK
DNF
3.
SAVI Prisca
BPK
DNF
21.
BELOKI ARCELUS Irantzu
LKF
DNF
25.
GUTIERREZ CONDE Sandra
LKF
DNF
26.
GABILONDO ZENITAGOIA Olatz
LKF
DNF
33.
BAKER Georgia
BEX
DNF
36.
TAN Chelsie Wei Shi
BEX
DNF
45.
TUISK Aidi Gerde
EIC
DNF
46.
SAN JUSTO MANTECON Claudia
EIC
DNF
52.
STEELS Claire
SWT
DNF
55.
ORTEGA RUIZ Patricia
SWT
DNF
66.
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria
MOV
DNF
71.
LEONARDO Alba
RMC
DNF
75.
HORCAJADA HENCHE Ana
RMC
DNF
76.
TENORIO HERRERO Laura
RMC
DNF
85.
PIRRONE Elena
VAL
DNF
92.
UPEGUI Carolina
BDU
DNF
125.
GOMES Sofia
MAT
DNF
126.
LECHNER Corinna
MAT
DNF
134.
BAUERNFEIND Ricarda
CSG
DNF
135.
SHARPE Liori
CSG
DNF
141.
RODRIGUEZ CORDERO Laura
DNF
142.
MARTI SELLES Laura
DNF
144.
RUIZ SANCHEZ Ingrid
DNF
145.
CLARET BONMATI Txell
DNF
146.
SOLDEVILLA SANCHEZ Andrea
DNF
161.
AYALA MUSSARD Camila
ZAF
DNF
164.
RODRIGUEZ REY Dolores
ZAF
DNF
165.
DEHGHAN Mandana
ZAF
DNF
174.
JANSE VAN RENSBURG Frances
SRC
DNF
175.
ALLIONE Marine
SRC
DNF
181.
MALERVEIN Liubov
DNF
182.
OLORIZ MARTINEZ DE LIZARRONDO Muskilda
DNF
183.
JUANICORENA MADRIGAL Victoria
DNF
184.
RUPEREZ RODRIGUEZ Lorena
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika