Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Itzulia Women
2022
(2.WWT)
Spain / 13 Maiatza - 15 Maiatza
Edition: 1 (363.6 Km)
Winner:
VOLLERING Demi
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Demi Vollering
NED
Edizioak
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VOLLERING Demi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Mallabia
-
Mallabia
14 Maiatza
/ 117.90 kilometer / Hasiera: 10:03 / Helmuga: 13:20
Etapa irabazlea
:
03:16:08
VOLLERING Demi
Laisterketako Liderra
:
06:11:01
VOLLERING Demi
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOLLERING Demi
SDW
03:16:08
2.
BARIL Olivia
VAL
00:00:00
3.
CAVALLI Marta
FDJ
00:00:00
4.
ROOIJAKKERS Pauliena
CSR
00:00:00
5.
LABOUS Juliette
DSM
00:00:00
6.
FISHER-BLACK Niamh
SDW
00:00:00
7.
CHABBEY Elise
CSR
00:00:00
8.
MACKAIJ Floortje
DSM
00:00:00
9.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
SDW
00:00:00
10.
FAULKNER Kristen
BEX
00:00:00
11.
SHACKLEY Anna
SDW
00:00:00
12.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
MOV
00:00:00
13.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
TIB
00:00:00
14.
EWERS Veronica
TIB
00:00:00
15.
GILL Nadine
SWT
00:00:00
16.
PEPERKAMP Esmée
DSM
00:00:00
17.
LIPPERT Liane
DSM
00:00:00
18.
BRAND Lucinda
TFS
00:00:00
19.
STIASNY Petra
CGS
00:00:00
20.
ZIGART Urska
BEX
00:00:00
11
Erretiratzeak
3.
GIGANTE Sarah
MOV
DNS
21.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BEX
DNS
34.
RAGUSA Katia
LIV
DNS
64.
BARALE Francesca
DSM
DNF
141.
ISASI CRISTOBÁL Ziortza
EIC
DNF
145.
TUISK Aidi Gerde
EIC
DNF
154.
TERUEL RIBES Alba
BDU
DNF
156.
UPEGUI Carolina
BDU
DNF
186.
HINAULT Maryanne
ARK
DNF
204.
OSTOLAZA ZABALA Usoa
LKF
DNS
216.
LALAGUNA PALACIO Beatriz
SWT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika