Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ceratizit Challenge by La Vuelta
2022
(2.WWT)
(La Madrid Challenge by La Vuelta)
Spain / 7 Iraila - 11 Iraila
Edition: 8 (477.8 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2020
BRENNAUER Lisa
2019
BRENNAUER Lisa
2018
VAN DIJK Ellen
2017
D'HOORE Jolien
2016
D'HOORE Jolien
2015
OLDS Shelley
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Palencia
-
Segovia
10 Iraila
/ 160.00 kilometer / Hasiera: 15:17 / Helmuga: 19:30
Etapa irabazlea
:
04:11:01
PERSICO Silvia
Laisterketako Liderra
:
10:00:02
VAN VLEUTEN Annemiek
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PERSICO Silvia
VAL
04:11:01
2.
VOLLERING Demi
SDW
00:00:00
3.
LONGO BORGHINI Elisa
TFS
00:00:00
4.
KOPECKY Lotte
SDW
00:00:00
5.
LIPPERT Liane
DSM
00:00:00
6.
VAN VLEUTEN Annemiek
MOV
00:00:00
7.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
FDJ
00:00:04
8.
KOSTER Anouska Helena
JVW
00:00:06
9.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
00:00:11
10.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
UAD
00:00:13
11.
BORGHESI Letizia
TIB
00:00:00
12.
CHABBEY Elise
CSR
00:00:00
13.
LABOUS Juliette
DSM
00:00:00
14.
EWERS Veronica
TIB
00:00:00
15.
MANLY Alexandra
BEX
00:00:00
16.
SHACKLEY Anna
SDW
00:00:00
17.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
MOV
00:00:00
18.
BALSAMO Elisa
TFS
00:00:00
19.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BEX
00:00:00
20.
BERTIZZOLO Sofia
UAD
00:00:00
7
Erretiratzeak
43.
CURINIER Léa
DSM
DNF
83.
FAULKNER Kristen
BEX
DNF
134.
STIASNY Petra
CGS
DNF
172.
COLJÉ Maaike
MAT
DNF
174.
EKLUND Nathalie
MAT
DNF
194.
MAGALHAES Ana Vitoria
STC
DNF
212.
ANGUELA YAGUEZ Eva
RMC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika