Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2001
(2.3)
Australia / 16 Urtarrila - 21 Urtarrila
Edition: 3 (757.0 Km)
Winner:
O'GRADY Stuart
2000
2002
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Stuart O'Grady
AUS
Graeme Brown
AUS
Robert Tighello
AUS
Gene Bates
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Glenelg
-
Glenelg
16 Urtarrila
/ 47.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:00:02
BROWN Graeme
Laisterketako Liderra
:
01:00:02
BROWN Graeme
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BROWN Graeme
01:00:02
2.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
3.
SACCHI Fabio
SAE
00:00:00
4.
POWER Ciaran
00:00:00
5.
DE WAELE Fabian
LOT
00:00:00
6.
JALABERT Nicolas
CST
00:00:00
7.
MCKENZIE David
00:00:00
8.
VAN DYCK Hendrik
LOT
00:00:00
9.
FUMIC Lado
00:00:00
10.
CHOUFFE Alexandre
BIG
00:00:00
11.
SNORRASSON Kristjan
00:00:00
12.
VAN HOUT Russel
00:00:00
13.
HONDO Danilo
TEL
00:00:00
14.
BEECKMAN Koen
CST
00:00:00
15.
BOTCHAROV Alexandre
A2R
00:00:00
16.
JULICH Bobby
C.A
00:00:00
17.
ZANINI Stefano
MAP
00:00:00
18.
DE CLERCQ Hans
LOT
00:00:00
19.
BATES Gene
00:00:00
20.
GONO Marcel
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika