Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2001
(2.3)
Australia / 16 Urtarrila - 21 Urtarrila
Edition: 3 (757.0 Km)
Winner:
O'GRADY Stuart
2000
2002
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Stuart O'Grady
AUS
Graeme Brown
AUS
Robert Tighello
AUS
Gene Bates
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Gawler
-
Tanunda
20 Urtarrila
/ 156.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:28
HUNDERTMARCK Kai
(38.900 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
16:32:52
HUNDERTMARCK Kai
Azalpenak
Eskaladak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUNDERTMARCK Kai
TEL
04:00:28
2.
ROGERS Peter
00:00:00
3.
DAVIS Allan
00:00:00
4.
SACCHI Fabio
SAE
00:00:00
5.
D'HOLLANDER Glenn
LOT
00:00:00
6.
MAIGNAN Gilles
A2R
00:00:00
7.
BOTCHAROV Alexandre
A2R
00:00:00
8.
EVANS Cadel
00:00:00
9.
VAN HOUT Russel
00:00:00
10.
O'GRADY Stuart
C.A
00:00:00
11.
JONKER Patrick
BIG
00:00:00
12.
SCHRECK Stephan
TEL
00:00:00
13.
WILSON Trent
00:00:00
14.
TRAMPUSCH Gerhard
TEL
00:00:00
15.
POILVET Benoît
C.A
00:00:00
16.
JENNER Christopher
C.A
00:00:00
17.
NARDELLO Daniele
MAP
00:00:00
18.
MORIN Anthony
C.A
00:00:00
19.
ROGERS Michael
MAP
00:00:15
20.
CIONI Dario David
MAP
00:00:22
4
Erretiratzeak
17.
LANGELLA Anthony
C.A
DNF
81.
CAPELLE Christophe
BIG
DNF
88.
PENCOLE Franck
BIG
DNS
96.
MCINTOSH Bruce
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika