Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno - Adriatico
2004
(2.HC)
Italy / 10 Martxoa - 16 Martxoa
Edition: 39 (1228.0 Km)
Winner:
BETTINI Paolo
2003
2005
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Paolo Bettini
ITA
Erik Zabel
GER
Rolf Aldag
GER
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Paglieta
-
Torricella Sicura
14 Martxoa
/ 215.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:20:51
PETITO Roberto
(40.205 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
23:40:06
BETTINI Paolo
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PETITO Roberto
FAS
05:20:51
2.
MATVEYEV Sergiy
PAN
00:00:10
3.
BACKSTEDT Magnus
ALB
00:01:06
4.
CALCAGNI Patrick
VIN
00:01:07
5.
BETTINI Paolo
QSD
00:03:10
6.
BOOGERD Michael
RAB
00:03:10
7.
ZBERG Marcus
GST
00:03:10
8.
ASTARLOA ASCASIBAR Igor
COF
00:03:10
9.
FREIRE GOMEZ Oscar
RAB
00:03:10
10.
ZABEL Erik
TMO
00:03:10
11.
HONCHAR Serhiy
DEN
00:03:10
12.
CAMENZIND Oscar
PHO
00:03:10
13.
FIGUERAS Giuliano
PAN
00:03:10
14.
DUMA Vladimir
LAN
00:03:10
15.
BARBERO Sergio
LAM
00:03:10
16.
BOTCHAROV Alexandre
C.A
00:03:10
17.
ALDAG Rolf
TMO
00:03:10
18.
ELMIGER Martin
PHO
00:03:10
19.
LOBATO ELVIRA Ruben
SDV
00:03:10
20.
HONDO Danilo
GST
00:03:10
10
Erretiratzeak
23.
KERN Christophe
BLB
DNF
33.
TIRALONGO Paolo
PAN
DNF
35.
BALIANI Fortunato
PAN
DNS
73.
COLOMBO Gabriele
DVE
DNS
86.
HARDTER Uwe
GST
DNF
92.
BELLI Wladimir
LAM
DNS
125.
BAGUET Serge
LOT
DNF
175.
LODDO Alberto
SDV
DNF
178.
JOHNSON Tim
SDV
DNS
198.
ZINETTI Mauro
VIN
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika