Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a la Comunidad de Madrid
2010
(2.1)
(Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid)
Spain / 17 Uztaila - 18 Uztaila
Edition: 24 (224.9 Km)
Winner:
PARDILLA BELLON Sergio
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Sergio Pardilla Bellon
ESP
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
1999
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RUSSO Clement
2018
LEMOS PINTO Edgar Miguel
2017
SEVILLA RIBERA Oscar
2016
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
2015
SHALUNOV Evgeny
2013
MORENO BAZAN Javier
2012
FIRSANOV Serguei
2011
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2010
PARDILLA BELLON Sergio
2009
GUERRA GARCIA Hector
1a
|
1b
|
2
Hurrengoa
Etapa 1a >
Madrid
-
Madrid
17 Uztaila
/ 8.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:09:41
LARSSON Gustav Erik
Laisterketako Liderra
:
00:09:41
LARSSON Gustav Erik
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LARSSON Gustav Erik
SAX
00:09:41
2.
CHUZHDA Oleg
CJR
00:00:11
3.
DEL NERO MONTES Jesus
CCL
00:00:12
4.
MOSQUERA MIGUEZ Ezequiel
XAC
00:00:12
5.
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
GCE
00:00:12
6.
MANCEBO PEREZ Francisco
TKT
00:00:12
7.
STEENSEN André
SAX
00:00:17
8.
ISAYCHEV Vladimir
XAC
00:00:17
9.
PORTE Richie
SAX
00:00:18
10.
DE SEGOVIA BATELLA Jose Antonio
XAC
00:00:19
11.
GARCIA DAPENA David
XAC
00:00:19
12.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
EUS
00:00:20
13.
PERUFFO Enrico
CMO
00:00:20
14.
MAS BONET Lluis
VMC
00:00:21
15.
DIDIER Laurent
SAX
00:00:21
16.
HERRADA LOPEZ José
CJR
00:00:23
17.
LANA Guillermo
CJR
00:00:24
18.
PARDILLA BELLON Sergio
CMO
00:00:28
19.
CHEULA Giampaolo
FOT
00:00:28
20.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
CCL
00:00:28
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika