Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Euskal Bizikleta
2006
(2.HC)
Spain / 31 Mei - 4 Juni
Edition: 16 (793.2 Km)
Winner:
GIL PEREZ Koldo
2005
2007
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Koldo Gil Perez
ESP
David Herrero Llorente
EUS
Unai Etxebarria Arana
EUS
Edities
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Laatste Winnaars
Palmares >>
2008
CAPECCHI Eros
2007
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
2006
GIL PEREZ Koldo
2005
JIMENEZ SANCHEZ Eladio
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
ZARRABEITIA URANGA Mikel
2001
DOMINGUEZ DOMINGUEZ Juan Carlos
2000
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
1999
ETXEBARRIA ALKORTA David
Vorige
1
|
2
|
3
|
4a
|
4b
|
5
Volgende
Etappe 4a >
Leintz Gatzaga
-
Agurain
3 Juni
/ 84.10 kilometer
Etappewinnaar
:
02:02:10
VENTOSO ALBERDI Francisco José
Klassementleider
:
15:16:28
GIL PEREZ Koldo
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
SDV
02:02:10
2.
KEMPS Aaron
LSW
00:00:00
3.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
4.
MILAN JIMENEZ Diego
GNM
00:00:00
5.
HERRERO LLORENTE David
EUS
00:00:00
6.
GARCIA RENA Rodrigo
KAI
00:00:00
7.
OCHOTORENA Xabat
ORB
00:00:00
8.
VICIOSO ARCOS Angel
LSW
00:00:00
9.
JANIACZYK Blazej
AGC
00:00:00
10.
MACCANTI Michele
LPR
00:00:00
11.
BAZAYEV Assan
LSW
00:00:00
12.
TONTI Andrea
ASA
00:00:00
13.
DOMINGUEZ LEMOS Gustavo
ORB
00:00:00
14.
DEL NERO MONTES Jesus
MOL
00:00:00
15.
DONATI Alessandro
ASA
00:00:00
16.
PEREZ ARRIETA Aitor
CEI
00:00:00
17.
BURGOS ROJO Nacor
REG
00:00:00
18.
BONILLA BONILLA José Adrian
ECV
00:00:00
19.
BRU PASCAL Yon
KAI
00:00:00
20.
PLOUHINEC Samuel
AGR
00:00:00
4
Uitvallers
13.
CASTANO PANADERO Carlos
KAI
DNF
71.
MARTINEZ TRINIDAD José Alberto
AGR
DNS
146.
MEZO ASKARGORTA Iker
ORB
DNS
148.
VELASCO MURILLO Ivan
ORB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken