Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro della Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini
2006
(2.1)
Italy / 12 Iraila - 17 Iraila
Edition: 13 (598.2 Km)
Winner:
BOUBNENKOVA Svetlana
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Svetlana Stolbova - Bubnenkova
RUS
Marianne Vos
NED
Svetlana Stolbova - Bubnenkova
RUS
Marianne Vos
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1995
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2021
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2019
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2018
PALADIN Soraya
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2015
JASINSKA Malgorzta
2014
OLDS Shelley
2013
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2012
JASINSKA Malgorzta
Lehenagokoa
0
|
1a
|
1b
|
2
|
3a
|
3b
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3b >
Campi Bisenzio
-
Campi Bisenzio
15 Iraila
/ 57.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:16:49
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
09:52:07
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TMP
01:16:49
2.
DE GOEDE Suzanne
AAD
00:00:00
3.
BRONZINI Giorgia
FRW
00:00:00
4.
BRODTKA-HENNIG Angela
NGER
00:00:00
5.
HENRION Ludivine
NBEL
00:00:00
6.
HOLLER Monica
BCT
00:00:00
7.
LONGHIN Katia
TOG
00:00:00
8.
VOS Marianne
NNED
00:00:00
9.
FARINA Anna
SEM
00:00:00
10.
FISCHER THERKELSEN Mette
ALI
00:00:00
11.
OKI Miho
NMC
00:00:00
12.
HAYEVA Volha
ALI
00:00:00
13.
D'ETTORRE Alessandra
SEM
00:00:00
14.
BACCAILLE Monia
SEM
00:00:00
15.
FERNANDES DA SOUZA Uenia
USC
00:00:00
16.
RASMUSSEN Dorte Lohse
ALI
00:00:00
17.
FERNANDES SILVA Clemilda
00:00:00
18.
QUARTA Alessia
SEM
00:00:00
19.
MASHIMO Masami
NJPN
00:00:00
20.
KRAWCZYK Monika
NPOL
00:00:00
11
Erretiratzeak
2.
BEUTLER Annette
BFL
DNS
19.
HECHT Claudia
NUR
DNF
25.
ARNDT Judith
TMP
DNS
38.
AZZINI Emanuela
NMC
DNF
83.
ANTOSHINA Tatiana
FEN
DNS
123.
VILJOEN Chrissie
NRSA
DNF
127.
TORSIUS Arien
NRSA
DNS
130.
BELTMAN Chantal
NNED
DNF
140.
BRZEZNA Paulina
NPOL
DNS
157.
GAUMNITZ - POHL Stephanie
NGER
DNF
169.
BRÄNDLI Nicole
BCT
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika