Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Driedaagse van De Panne - Koksijde
2005
(2.HC)
Belgium / 29 Martxoa - 31 Martxoa
Edition: 29 (562.7 Km)
Winner:
DEVOLDER Stijn
2004
2006
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Stijn Devolder
BEL
Tweets by @bruggedepanne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Middelkerke
-
Zottegem
29 Martxoa
/ 202.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:43:42
BALLAN Alessandro
Laisterketako Liderra
:
04:43:31
BALLAN Alessandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BALLAN Alessandro
LAM
04:43:42
2.
DEVOLDER Stijn
DSC
00:00:00
3.
SANCHEZ GIL Luis Leon
LSW
00:00:19
4.
MATTAN Nico
DVL
00:00:25
5.
ALBASINI Michael
LIQ
00:00:25
6.
PETITO Roberto
FAS
00:00:25
7.
SENTJENS Roy
RAB
00:00:25
8.
KNAVEN Servais
QST
00:00:25
9.
DETILLOUX Christophe
FDJ
00:00:25
10.
CELESTINO Mirko
DOM
00:00:25
11.
HAYMAN Mathew
RAB
00:00:25
12.
EECKHOUT Nico
JAC
00:04:56
13.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
LIQ
00:04:56
14.
FURLAN Angelo
DOM
00:04:56
15.
BACKSTEDT Magnus
LIQ
00:04:56
16.
RENSHAW Mark
FDJ
00:04:56
17.
DE KORT Koen
LSW
00:04:56
18.
VAN BON Leon
DVL
00:04:56
19.
BAUMANN Eric
TMO
00:04:56
20.
MUSIOL Daniel
WIE
00:04:56
12
Erretiratzeak
22.
GILING Bastiaan
TMO
DNF
26.
SCHMITZ Bram
TMO
DNF
58.
PIERI Dario
LAM
DNF
101.
CLERC Aurélien
PHO
DNF
118.
CHAVANEL Sébastien
BTL
DNF
145.
SALOMONE Antonio
TBL
DNS
173.
KOPP David
WIE
DNF
203.
MCPARTLAND David
TEN
DNF
216.
GERMER Gregg
FLA
DNF
221.
ABAKOUMOV Igor
JAR
DNF
233.
VAN ROOY Sam
BWJ
DNF
236.
LIEVENS Erik
BWJ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika