Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Euskal Bizikleta
2007
(2.HC)
Spain / 8 Ekaina - 10 Ekaina
Edition: 17 (437.6 Km)
Winner:
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Constantino Zaballa Gutierrez
ESP
Constantino Zaballa Gutierrez
ESP
David Lopez Garcia
EUS
Edizioak
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2008
CAPECCHI Eros
2007
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
2006
GIL PEREZ Koldo
2005
JIMENEZ SANCHEZ Eladio
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
ZARRABEITIA URANGA Mikel
2001
DOMINGUEZ DOMINGUEZ Juan Carlos
2000
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
1999
ETXEBARRIA ALKORTA David
Lehenagokoa
1
|
2a
|
2b
|
3
Hurrengoa
Etapa 2a >
Tolosa
-
Abadiño
9 Ekaina
/ 92.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:11:48
EFIMKIN Vladimir
Laisterketako Liderra
:
06:33:56
EFIMKIN Vladimir
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EFIMKIN Vladimir
GCE
02:11:48
2.
ZANOTTI Marco
UNI
00:00:52
3.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:52
4.
BOSSONI Paolo
LAM
00:00:52
5.
ALBIZURI ARANSOLO Beñat
EUS
00:00:52
6.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
GCE
00:00:52
7.
GAZTANAGA ECHEVERRIA Mikel
AGR
00:00:52
8.
CATALDO Dario
LIQ
00:00:52
9.
EFIMKIN Alexander
BAR
00:00:52
10.
OCHOTORENA Xabat
ORB
00:00:52
11.
FISCHER Murilo Antonio
LIQ
00:00:52
12.
MARCATO Marco
LPR
00:00:52
13.
CALCAGNI Patrick
LIQ
00:00:52
14.
CALLEGARIN Daniele
LPR
00:00:52
15.
LONGO BORGHINI Paolo
BAR
00:00:52
16.
ARTETXE GEZURAGA Mikel
FTV
00:00:52
17.
MARZOLI Ruggero
TCS
00:00:52
18.
CRIEL Tom
UNI
00:00:52
19.
MARKOV Alexei
GCE
00:00:52
20.
NOZAL VEGA Isidro
KGZ
00:00:52
8
Erretiratzeak
4.
DEL NERO MONTES Jesus
SDV
DNF
18.
TXURRUKA ANSOLA Amets
EUS
DNF
162.
STETINA Peter
TSL
DNF
163.
EUSER Lucas
TSL
DNF
164.
BUTTERFIELD Tyler
TSL
DNF
165.
LANGE Michael
TSL
DNF
167.
CALDWELL Blake
TSL
DNF
168.
PETERSON Thomas
TSL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika