Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Settimana Ciclistica Lombarda-Memorial Adriano Rodoni
2008
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 1 April - 6 April
Edition: 38 (877.3 Km)
Winner:
DI LUCA Danilo
2007
2009
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Danilo Di Luca
ITA
Edities
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Laatste Winnaars
Palmares >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Volgende
Etappe 2 >
Brignano
-
Costa Volpino
2 April
/ 166.10 kilometer
Etappewinnaar
:
03:36:59
GAVAZZI Mattia
(45.929 km/hr)
Klassementleider
:
03:56:34
LODDO Alberto
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVAZZI Mattia
GAP
03:36:59
2.
LODDO Alberto
TCS
00:00:00
3.
RICHEZE Mauro Abel
CSF
00:00:00
4.
BALDUCCI Gabriele
ASA
00:00:00
5.
DONADELLO Emiliano
SDA
00:00:00
6.
CADAMURO Simone
NEP
00:00:00
7.
FANELLI Ivan
IOP
00:00:00
8.
FUMAGALLI Cristiano
FLM
00:00:00
9.
METLUSHENKO Yuri
AMO
00:00:00
10.
RODRIGUEZ Jackson
SDA
00:00:00
11.
VAN POPPEL Boy
RB3
00:00:00
12.
MACHADO PEREZ Honorio
KPT
00:00:00
13.
VAN STAEYEN Michael
RB3
00:00:00
14.
PIETROPOLLI Daniele
LPR
00:00:00
15.
TIMOCHINE Mikhail
AMO
00:00:00
16.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
17.
STARE Matej
PER
00:00:00
18.
ZAMPILLI Rino
KPT
00:00:00
19.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
20.
WALKER Johnnie
SAI
00:00:00
6
Uitvallers
31.
FOIS Valentino
AMO
DNF
37.
QUARANTA Ivan
AMO
DNF
102.
HRECHYN Serhy
DNL
DNF
126.
RICHEZE Roberto Antonio
KPT
DNF
178.
ZUN Blaz
RAR
DNF
191.
MEYER Cameron
SAI
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken