Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda-Memorial Adriano Rodoni
2008
(2.1)
(Settimana Ciclistica Lombarda)
Italy / 1 Apirila - 6 Apirila
Edition: 38 (877.3 Km)
Winner:
DI LUCA Danilo
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Danilo Di Luca
ITA
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Brignano
-
Costa Volpino
2 Apirila
/ 166.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:59
GAVAZZI Mattia
(45.929 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
03:56:34
LODDO Alberto
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVAZZI Mattia
GAP
03:36:59
2.
LODDO Alberto
TCS
00:00:00
3.
RICHEZE Mauro Abel
CSF
00:00:00
4.
BALDUCCI Gabriele
ASA
00:00:00
5.
DONADELLO Emiliano
SDA
00:00:00
6.
CADAMURO Simone
NEP
00:00:00
7.
FANELLI Ivan
IOP
00:00:00
8.
FUMAGALLI Cristiano
FLM
00:00:00
9.
METLUSHENKO Yuri
AMO
00:00:00
10.
RODRIGUEZ Jackson
SDA
00:00:00
11.
VAN POPPEL Boy
RB3
00:00:00
12.
MACHADO PEREZ Honorio
KPT
00:00:00
13.
VAN STAEYEN Michael
RB3
00:00:00
14.
PIETROPOLLI Daniele
LPR
00:00:00
15.
TIMOCHINE Mikhail
AMO
00:00:00
16.
KUMP Marko
ADR
00:00:00
17.
STARE Matej
PER
00:00:00
18.
ZAMPILLI Rino
KPT
00:00:00
19.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:00
20.
WALKER Johnnie
SAI
00:00:00
6
Erretiratzeak
31.
FOIS Valentino
AMO
DNF
37.
QUARANTA Ivan
AMO
DNF
102.
HRECHYN Serhy
DNL
DNF
126.
RICHEZE Roberto Antonio
KPT
DNF
178.
ZUN Blaz
RAR
DNF
191.
MEYER Cameron
SAI
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika