Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Internacional CTT Correios de Portugal
2008
(2.1)
(GP CTT Correios de Portugal)
Portugal / 12 Ekaina - 15 Ekaina
Edition: 9 (701.6 Km)
Winner:
RIBEIRO Nuno
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Nuno Ribeiro
POR
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
2008
RIBEIRO Nuno
2007
CARDOSO Pedro
2006
GRAU SOGAS Jordi
2005
MARKOV Alexei
2004
VENDA MOREIRA BARBOSA Candido Joaquim
2003
MARTA DUARTE Nuno
2002
EDO ALSINA Angel
2001
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
ALCOBAÇA
-
FIGUEIRA DA FOX
12 Ekaina
/ 188.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:36:18
PACHECO TORRES Francisco Jose
(38.590 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
04:36:08
PACHECO TORRES Francisco Jose
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PACHECO TORRES Francisco Jose
BSP
04:36:18
2.
COOKE Baden
BAR
00:00:00
3.
BENITEZ POMARES Javier
SLB
00:00:00
4.
HUNTER Robert
BAR
00:00:00
5.
FARRAR Tyler
TSL
00:00:00
6.
BERNAUDEAU Giovanni
BTL
00:00:00
7.
FUMAGALLI Cristiano
FLM
00:00:00
8.
TORRENT TARRES Carlos
SPI
00:00:00
9.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
LSE
00:00:00
10.
VENDA MOREIRA BARBOSA Candido Joaquim
SLB
00:00:00
11.
GIORDANI Leonardo
FLM
00:00:00
12.
LAURENT Christophe
TSL
00:00:00
13.
RIBEIRO Nuno
LSE
00:00:00
14.
JESUS Antonio
LSE
00:00:00
15.
CHUZHDA Oleg
GNM
00:00:00
16.
D'ANIELLO Antonio
FLM
00:00:00
17.
SOUSA Sergio Ferreira
MAD
00:00:00
18.
ANDONOV PETROV Danail
SLB
00:00:00
19.
CHEULA Giampaolo
BAR
00:00:00
20.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika