Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
2009
(2.1)
France / 7 Apirila - 10 Apirila
Edition: 57 (667.8 Km)
Winner:
LELAY David
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
David Lelay
FRA
Enrico Rossi
ITA
Matthieu Sprick
FRA
Julien El Fares
FRA
Tweets by @circuitcycliste
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOOIJ Olav
2019
GOUGEARD Alexis
2018
MARTIN Guillaume
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FOURNIER Marc
2015
NAVARDAUSKAS Ramunas
2014
NAVARDAUSKAS Ramunas
2013
ROLLAND Pierre
2012
DURBRIDGE Luke
2011
ROUX Anthony
Lehenagokoa
1
|
2a
|
2b
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2a >
Ancenis
-
Angers
8 Apirila
/ 93.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:02:46
LELAY David
Laisterketako Liderra
:
06:31:21
LELAY David
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LELAY David
AGR
02:02:46
2.
HENDERSON Gregory
THR
02:03:13
3.
LODDO Alberto
SDA
02:03:13
4.
DUMOULIN Samuel
COF
02:03:13
5.
CASPER Jimmy
BCS
02:03:13
6.
RAVARD Anthony
AGR
02:03:13
7.
BACQUET Fabien
AUB
02:03:13
8.
RASMUSSEN Alex
SAX
02:03:13
9.
JOLY Sébastien
FDJ
02:03:13
10.
RAIMBEKOV Bolat
AST
02:03:13
11.
KOHLER Martin
BMC
02:03:13
12.
DELPECH Jean-Luc
BSC
02:03:13
13.
PEREIRO SIO Oscar
GCE
02:03:13
14.
BONSERGENT Stéphane
BSC
02:03:13
15.
HADDOU Nadir
AUB
02:03:13
16.
ROSSI Enrico
FLM
02:03:13
17.
KRIVTSOV Yuriy
ALM
02:03:13
18.
GAUTIER Cyril
BBO
02:03:13
19.
BOVAY Steve
BMC
02:03:13
20.
KLÖDEN Andreas
AST
02:03:13
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika