Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Etoile de Bessèges
2009
(2.1)
France / 4 Otsaila - 8 Otsaila
Edition: 39 (728.0 Km)
Winner:
VOECKLER Thomas
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Thomas Voeckler
FRA
Jimmy Casper
FRA
Cusin Rémi
FRA
Geschke Simon
GER
Tweets by @Etoile_Besseges
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Benjamin
2021
WELLENS Tim
2020
COSNEFROY Benoit
2019
LAPORTE Christophe
2018
GALLOPIN Tony
2017
CALMEJANE Lilian
2016
COPPEL Jerome
2015
JUNGELS Bob
2014
LUDVIGSSON Tobias
2013
HIVERT Jonathan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Branoux Les Taillades
-
La Grande Combe
6 Otsaila
/ 134.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:24:08
KOCJAN Jure
Laisterketako Liderra
:
07:41:06
KOCJAN Jure
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOCJAN Jure
ASY
01:24:08
2.
TROFIMOV Yury
BBO
00:00:00
3.
HOOGERLAND Johnny
VAC
00:00:07
4.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
00:00:18
5.
MINARD Sébastien
COF
00:00:18
6.
FEDRIGO Pierrick
BBO
00:00:18
7.
DUPONT Hubert
ALM
00:00:18
8.
HIVERT Jonathan
SKS
00:00:18
9.
MONIER Damien
COF
00:00:18
10.
LAURENT Christophe
AGR
00:00:18
11.
VOECKLER Thomas
BBO
00:00:18
12.
BLAIN Alexandre
COF
00:00:48
13.
THIRE Jonathan
AUB
00:00:48
14.
HOUANARD Steve
SKS
00:00:48
15.
ROLLAND Pierre
BBO
00:00:48
16.
GUILLOU Florian
RLM
00:00:48
17.
BERTHOU Eric
ASY
00:00:48
18.
MOMBAERTS Johan
AUB
00:00:48
19.
DEMARET Jean-Eudes
COF
00:00:48
20.
CASPER Jimmy
BCS
00:01:29
5
Erretiratzeak
27.
STUBBE Tom
SIL
DNF
53.
GADRET John
ALM
DNF
114.
O'BRIEN Paidi
SKT
DNF
123.
CHEDHOMME Morgan
AUB
DNF
161.
TOMBAK Janek
CCB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika