Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Bayern-Rundfahrt
2009
(2.HC)
Germany / 27 Maiatza - 31 Maiatza
Edition: 30 (730.0 Km)
Winner:
GERDEMANN Linus
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Linus Gerdemann
GER
André Greipel
GER
Thomas De Gendt
BEL
Denifl Stefan
AUT
Tweets by @bayernrundfahrt
Edizioak
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2015
DOWSETT Alex
2014
THOMAS Geraint
2013
MALORI Adriano
2012
ROGERS Michael
2011
THOMAS Geraint
2010
MONFORT Maxime
2009
GERDEMANN Linus
2008
KNEES Christian
2007
SCHUMACHER Stefan
2006
MARTINEZ TRINIDAD José Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Friedberg
-
Gunzenhausen
31 Maiatza
/ 165.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:33
GREIPEL André
Laisterketako Liderra
:
17:29:05
GERDEMANN Linus
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
THR
04:00:33
2.
HAUSSLER Heinrich
CTT
04:00:33
3.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
04:00:33
4.
CIOLEK Gerald
MRM
04:00:33
5.
RASMUSSEN Alex
SAX
04:00:33
6.
NEYENS Maarten
TSV
04:00:33
7.
PACHECO TORRES Francisco Jose
MCO
04:00:33
8.
BURGHARDT Marcus
THR
04:00:33
9.
SIEDLER Sebastian
VBG
04:00:33
10.
GAZTANAGA ECHEVERRIA Mikel
MCO
04:00:33
11.
CAETHOVEN Steven
AGR
04:00:33
12.
BAUMANN Eric
TSP
04:00:33
13.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
04:00:33
14.
LEMOINE Cyril
SKS
04:00:33
15.
VANSPEYBROUCK Pieter
TSV
04:00:33
16.
KLEIN Philipp
TET
04:00:33
17.
SCHÄDLICH Lucas
TET
04:00:33
18.
KLIER Andreas
CTT
04:00:33
19.
SUTTON Christopher
GRM
04:00:33
20.
REIMER Martin
CTT
04:00:33
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika