Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour
2009
(2.1)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 12 Apirila - 19 Apirila
Edition: 45 (1212.0 Km)
Winner:
IMPEY Daryl
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Daryl Impey
RSA
Daryl Impey
RSA
Rabunal Rios Gonzalo
ESP
Tweets by @tourofturkeyTUR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 6 >
Fethiye
-
Finike
17 Apirila
/ 194.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:32
FINETTO Mauro
(44.002 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
23:20:09
IMPEY Daryl
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FINETTO Mauro
CSF
04:24:32
2.
HONDO Danilo
PSK
00:00:00
3.
MILAN JIMENEZ Diego
ASA
00:00:00
4.
JACOBS Pieter
SIL
00:00:00
5.
DIETZIKER Andreas
VBG
00:00:00
6.
IMPEY Daryl
BAR
00:00:00
7.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
8.
VOSS Paul
MRM
00:00:00
9.
MALACARNE Davide
QST
00:00:00
10.
FRAPPORTI Marco
CSF
00:00:00
11.
FANKHAUSER Clemens
ELK
00:00:00
12.
DONATI Alessandro
ASA
00:00:00
13.
ROGINA Radoslav
LOB
00:00:00
14.
BARLA Luca
MRM
00:00:00
15.
VAN HUFFEL Wim
VBG
00:00:00
16.
BENITEZ POMARES Javier
MCO
00:00:00
17.
PAVARIN Marcello
CSF
00:00:00
18.
GARCIA DAPENA David
XGZ
00:00:00
19.
GOMEZ GOMEZ Angel
FUJ
00:00:00
20.
BRANDT Christophe
SIL
00:00:00
7
Erretiratzeak
22.
BUTS Vitaliy
LAM
DNF
46.
STUBBE Tom
SIL
DNs
75.
RADOCHLA Steffen
ELK
DNF
126.
RICHEZE Mauro Abel
CSF
DNF
166.
VAN POPPEL Boy
RB3
DNs
182.
CALLES Maurice
NGER
DNF
185.
KRAFT Harry
NGER
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika