Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Skoda-Tour de Luxembourg
2009
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 3 Ekaina - 7 Ekaina
Edition: 69 (680.7 Km)
Winner:
SCHLECK Frank
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Frank Schleck
LUX
Matti Breschel
DEN
Alexandre Usov
BLR
Marco Marcato
ITA
Tweets by @skodatour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA Joăo
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Wiltz
-
Diekirch
6 Ekaina
/ 185.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:43:31
SCHLECK Frank
Laisterketako Liderra
:
13:36:47
SCHLECK Frank
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SCHLECK Frank
SAX
04:43:31
2.
KLÖDEN Andreas
AST
04:43:37
3.
BRESCHEL Matti
SAX
04:45:10
4.
MARCATO Marco
VAC
04:45:10
5.
LARSSON Gustav Erik
SAX
04:45:10
6.
SŘRENSEN Chris Anker
SAX
04:45:14
7.
VONA Emmanuele
ISD
04:45:34
8.
CANUTI Federico
CSF
04:45:34
9.
CUSIN Rémi
AGR
04:45:34
10.
BAZAYEV Assan
AST
04:45:34
11.
DELFOSSE Sébastien
LAN
04:45:37
12.
TXURRUKA ANSOLA Amets
EUS
04:45:37
13.
CARRARA Matteo
VAC
04:45:37
14.
POZZOVIVO Domenico
CSF
04:45:37
15.
SCHLECK Andy
SAX
04:45:39
16.
ARVESEN Kurt-Asle
SAX
04:45:39
17.
PIDGORNYY Ruslan
ISD
04:45:41
18.
SAVINI Filippo
CSF
04:45:57
19.
JEROME Vincent
BBO
04:48:08
20.
VERHEYEN Geert
LAN
04:48:08
11
Erretiratzeak
23.
BLOT Guillaume
COF
DNF
25.
BUFFAZ Mickaël
COF
DNF
41.
DEHAES Kenny
KAT
DNF
82.
DALL'ANTONIA Tiziano
CSF
DNF
102.
BERTRAND Jonathan
LAN
DNF
104.
DROUILLY Mathieu
LAN
DNF
107.
RICCI POGGI Martial
LAN
DNF
113.
ELTINK Theo
SKS
DNF
142.
CAPELLE Ludovic
CCD
DNF
147.
POOS Christian
CCD
DNF
148.
HEYMANS Cyrille
CCD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika