Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Internacional CTT Correios de Portugal
2009
(2.1)
(GP CTT Correios de Portugal)
Portugal / 11 Ekaina - 14 Ekaina
Edition: 10 (638.9 Km)
Winner:
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Adrian Palomares Villaplana
ESP
Manuel Antonio Leal Cardoso
POR
Constantino Zaballa Gutierrez
ESP
Ignatiev Dmitriy
RUS
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
2008
RIBEIRO Nuno
2007
CARDOSO Pedro
2006
GRAU SOGAS Jordi
2005
MARKOV Alexei
2004
VENDA MOREIRA BARBOSA Candido Joaquim
2003
MARTA DUARTE Nuno
2002
EDO ALSINA Angel
2001
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Águeda
-
Lamego
12 Ekaina
/ 168.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:25
PLAZA MOLINA Ruben
Laisterketako Liderra
:
08:33:17
CARDOSO Manuel Antonio Leal
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PLAZA MOLINA Ruben
LES
04:24:25
2.
BAUMANN Eric
TSP
04:24:28
3.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
LES
04:24:28
4.
KOCJAN Jure
ASY
04:24:28
5.
MARTA DUARTE Nuno
CCL
04:24:28
6.
CARRASCO RAMIREZ Jose Antonio
ACA
04:24:28
7.
TOMBAK Janek
CCB
04:24:28
8.
GARRIDO MAYORGA Martin
PRT
04:24:28
9.
QUITERIO César Antunes
CCL
04:24:28
10.
ORTEGA OCANA Manuel
ACA
04:24:28
11.
OBST René
TSP
04:24:28
12.
HERRERO LLORENTE David
XGZ
04:24:28
13.
RATTI Aristide
ASY
04:24:28
14.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
FRM
04:24:28
15.
ANDONOV PETROV Danail
MAD
04:24:28
16.
CASTANO PANADERO Carlos
XGZ
04:24:28
17.
ERSHOV Artur
NRUS
04:24:28
18.
PINHEIRO Luis
MAD
04:24:28
19.
DOS SANTOS Virgilio Martins
FRM
04:24:28
20.
CABREIRA João
CCL
04:24:28
4
Erretiratzeak
35.
BARBOSA Marcio Santos
FRM
DNF
75.
ECHARRI MARIN Javier
MCO
DNF
103.
DEMPSTER Zakkari
CCB
DNF
125.
SUNDT Jonathan
KBS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika