Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Aude Cycliste Féminin
2009
(2.1)
France / 15 Maiatza - 24 Maiatza
Edition: 25 (859.4 Km)
Winner:
HÄUSLER Claudia
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Claudia Lichternberg-Häusler
GER
Marianne Vos
NED
Trixi Worrack
GER
Marianne Vos
NED
Edizioak
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2010
POOLEY Emma
2009
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2008
LJUNGSKOG Susanne
2007
LJUNGSKOG Susanne
2006
NEBEN Amber
2005
NEBEN Amber
2004
WORRACK Trixi
2003
ARNDT Judith
2002
ARNDT Judith
2001
BESSETTE Lyne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 3 >
Lezignan Corbières
-
Lezignan Corbières
18 Maiatza
/ 116.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:58:18
TEUTENBERG Ina-Yoko
(39.030 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
06:44:54
NEBEN Amber
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TCW
02:58:18
2.
BELVEDERESI Tania
GAU
00:00:00
3.
ZUCKERMANDEL Denise
NGER
00:00:00
4.
JOHANSSON Emma
RSC
00:00:00
5.
ARMSTRONG Kristin
CWT
00:00:00
6.
MARTISOVA Julia
GAU
00:00:00
7.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
NNED
00:00:00
8.
JEULAND Pascale
FUT
00:00:00
9.
HOLLER Monica
BCT
00:00:00
10.
NEBEN Amber
NUR
00:00:00
11.
BOYD Kaytee
MSI
00:00:00
12.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
LBL
00:00:00
13.
KOZONCHUK Oxana
MSI
00:00:00
14.
HENRION Ludivine
RSC
00:00:00
15.
BRAMMEIER-HARRIS Nikki
NGBR
00:00:00
16.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:00
17.
NUMAINVILLE Joëlle
ESG
00:00:00
18.
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
CWT
00:00:00
19.
WHITELAW Vicki
VOR
00:00:00
20.
HARE WILLIANSON Catherine
FEN
00:00:00
2
Erretiratzeak
52.
EGGL Elena
NGER
DNF
109.
LETUÉ Jennifer
ESG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika