Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Aude Cycliste Féminin
2010
(2.1)
France / 14 Maiatza - 23 Maiatza
Edition: 26 (871.4 Km)
Winner:
POOLEY Emma
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Emma Pooley
GBR
2
Fans
Pigeons
Lizi
Edizioak
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2010
POOLEY Emma
2009
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2008
LJUNGSKOG Susanne
2007
LJUNGSKOG Susanne
2006
NEBEN Amber
2005
NEBEN Amber
2004
WORRACK Trixi
2003
ARNDT Judith
2002
ARNDT Judith
2001
BESSETTE Lyne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 3 >
Lezignan Corbières
-
Lezignan Corbières
17 Maiatza
/ 110.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:53:59
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
07:01:46
VISSER Adrie
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TCW
02:53:59
2.
BOSMAN Andrea
LNL
00:00:00
3.
SMALL Carmen
NUSA
00:00:02
4.
VOS Marianne
ARC
00:00:25
5.
JOHANSSON Emma
RSC
00:00:25
6.
POOLEY Emma
CWT
00:00:25
7.
FERRIER-BRUNEAU Christel
FUT
00:00:25
8.
DE VOCHT Liesbeth
ARC
00:00:25
9.
BRUINS Regina
CWT
00:00:25
10.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:25
11.
BRAS Martine
GAU
00:00:25
12.
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
LNL
00:00:25
13.
SANDIG Madeleine
NUR
00:00:25
14.
VAN VLEUTEN Annemiek
ARC
00:00:25
15.
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
CWT
00:00:25
16.
RYAN Carla
CWT
00:00:25
17.
LAWS Sharon
CWT
00:00:25
18.
VISSER Adrie
TCW
00:00:25
19.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
CWT
00:00:25
20.
GUNNEWIJK Loes
ARC
00:00:25
7
Erretiratzeak
16.
MARKERINK Loes
ARC
DNF
32.
HOSKING Chloe
TCW
DNF
61.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
FEN
DNF
62.
AUNE Karin
FEN
DNF
72.
SUELOTTO Eleonora
GAU
DNF
76.
ITURRIAGAECHEVARRIA MAZAGA Eneritz
SAF
DNF
106.
HORGANE - DERVAN Siobhan
ESG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika