Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Loir-et-Cher 'E. Provost'
2010
(2.2)
(Tour du Loir-et-Cher)
France / 14 Apirila - 18 Apirila
Edition: 51 (790.6 Km)
Winner:
ANTONOV Mikhail
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Mikhail Antonov
RUS
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
BARTA Jan
2018
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
2017
KAMP EGESTED Alexander
2016
SCHELLING Patrick
2015
CARDIS Romain
2014
BRIGGS Graham
2013
THÖMEL Tino
2012
SOLOMENNIKOV Andrey
2011
SAUX Anthony
2010
ANTONOV Mikhail
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Blois
-
Mer
14 Apirila
/ 139.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:12:36
PORSEV Alexander
Laisterketako Liderra
:
03:12:26
PORSEV Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PORSEV Alexander
03:12:36
2.
BODIOT Alexis
00:00:00
3.
ANTONOV Mikhail
00:00:00
4.
VANDOUSSELAERE Sven
00:00:00
5.
MIRONOV Alexander
00:00:11
6.
AHLSTRAND Jonas
00:00:11
7.
HUREL Tony
00:00:11
8.
DUPONT Timothy
00:00:11
9.
GONNET Julien
00:00:11
10.
VOLD Svein Erik
00:00:11
11.
HEGREBERG Roy
00:00:11
12.
LESSCHAEVE Rudy
00:00:11
13.
VERRAES Benjamin
00:00:11
14.
PASQUINO Flavio
00:00:11
15.
RAKE Christer
00:00:11
16.
ROSEAU Willy
00:00:11
17.
THÖMEL Tino
00:00:11
18.
FIEDLER Jacob
00:00:11
19.
DESNIOU Mathieu
00:00:11
20.
BERING Jakob
00:00:11
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika